İstanbul Boğazı'nda dehşet! Yatta silahlı çatışma çıktı...

BEŞİKTAŞ Bebek'te yatla denize açılan 2 üvey kardeş arasında alacak verecek meselesi kavga çıktı. Silahların kullanıldığı kavgada 1 kişi hayatını kaybetti. Üvey kardeşini öldüren zanlı yat kıyıya yanaşır yanaşmaz gözaltına alındı.

İstanbul Boğazı'nda dehşet! Yatta silahlı çatışma çıktı... - Sayfa 1

İSTANBUL Boğazı korkunç bir cinayete şahitlik etti. Beşiktaş Bebek'ten kiraladıkları yat ile denize açılan iki üvey kardeş oldukları ortaya çıkan Yusuf Dörtlemez ve Selçuk Nurdoğan boğaz turu yapıyordu. İki üvey kardeş bir süre sonra alacak verecek meselesi yüzünden tartışmaya başladı. İtişmeler de başlayınca Selçuk Nurdoğan, üstünde taşıdığı tabancayı çekerek üvey kardeşi Yusuf Dörtlemez'e ateş etti. Dörtlemez hayatını kaybederken, Nurdoğan kıyıya yanaşır yanaşmaz gözaltına alındı...

112
İstanbul Boğazı'nda dehşet! Yatta silahlı çatışma çıktı... - Sayfa 2

Olay saat 11:00 sıralarında yaşandı. Bebek'ten kiraladıkları yat ile denize açılan iki üvey kardeş oldukları öğrenilen Yusuf Dörtlemez ve Selçuk Nurdoğan boğaz turu yapıyordu. Yusuf Dörtlemez ve Selçuk Nurdoğan

212
İstanbul Boğazı'nda dehşet! Yatta silahlı çatışma çıktı... - Sayfa 3

TABANCAYI DENİZE ATTI... Açık denizde olayı gören diğer teknelerdeki vatandaşlar durumu polise bildirdi. Zanlı arkadaşını vurduktan sonra tabancayı denize attı.

312
İstanbul Boğazı'nda dehşet! Yatta silahlı çatışma çıktı... - Sayfa 4

KAPTAN BEBEK İSKELE'YE GERİ DÖNDÜ... Yat kaptanı yatı Bebek iskelesine yanaştırdı. Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri cinayet şüphelisi Selçuk Nurdoğan'ı yat kıyıya yanaşır yanaşmaz orada gözaltına aldı.

412