BIST 1.532
DOLAR 7,50
EURO 9,05
ALTIN 442,46

İşkence gören papağan ameliyat olacak işte Murat Özdemir'in ifadesi

Papağana işkence eden Murat Özdemir bu sabah adliyeye sevkedilmişti, savcıya ifade veren şefle ilgili son dakika haberleri var.

Papağana yaptığı akılalmaz işkenceyi Instagram'ında yayınladıktan sonra Türkiye'nin gündemine oturan Murat Özdemir bu sabah adliyeye sevk edilmişti. Verdiği ifadeler ortaya çıkan Murat Özdemir adliyey girişte medyaya da konuştu. Sabah bir kez bırakılıp sonra yeniden gözaltına alınan Murat Özdemir için savcıdan son dakika haberler var. İşte yeni gelişmeler:

Murat Özdemir dün gece Masterchef programının yayınlandığı saatlerde instagramda papağanına işkence etmeye başlamıştı. 58 saniyelik videoda parmak uçlarına kesik atarak kanatan Özdemir, papağanın boğazından sıkarak havaya kaldırıp öylece tutmuş "Acun baba diyeceksin, yoksa Acun baba" diye sinkaflı küfürler etmişti. Bu görüntüleri instagram hesabına koyan Murat'ın alkollü olduğu düşünülmüştü. Bu sabah adliyeye sevkedilen Murat Özdemir de bu gerekçenin ardına sığında.

MURAT ÖZDEMİR'İN İFADESİ : Adliyeye elleri kelepçeli olarak getirilen Murat Özdemir, basın mensuplarının sorusu üzerine, “Elimi ısırdı. Ben bir şey yapmadım” dedi. Adliye girişinde vatandaşlar da Murat Özdemir’e tepki gösterdi. Murat Özdemir emniyetteki ifadesinde ise şunları söyledi- "Yarışmadan haksız yere diskalifiye edildim, Daha sonra toparlanamadım. Dün akşam da alkolün etkisiyle ne yaptığımı bilmiyorum."

MURAT ÖZDEMİR AKIL HASTANESİNE SEVKEDİLDİ : Adliyedeki savcı ifadesinin ardından Murat Özdemir serbest bırakıldı. Savcı akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti için Murat Özdemir'i Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesine sevketti.