BIST 1.061
DOLAR 7,29
EURO 8,53
ALTIN 477,15
HABER /  GÜNCEL

İşçiye ikramiye ödemesi ne zaman verilecek kaç para?

İşçiye ikramiye ödemesi ne zaman yapılacak ve işçilere kaç para ikramiye verilecek araştırması son günlerde arttı. Erdoğan'ın kararıyla kamu işçilerine ilave ikramiye ödemeleri 7 Aralık'ta yapılacak. Buna göre; 2 bin 500 lira brüt ücreti olan işçiye 13 günlük tediye olarak yüzde 15 vergi diliminde bin 83 lira ödenecek.

Abone ol

İşçiye ikramiye ödemesi ne zaman yapılacak sorusu işçilerin gündeminde. Erdoğan'ın talimatı ile işçilere kalan tediye yani ikramiye ödemeleri yapılacak. Peki kamu işçileri kalan ikramiye ödemelerini ne zaman, hangi ayda ve kaç para alacaklar?

kamu işçilerine ilave ikramiye ödemeleri 7 Aralık'ta yapılacak. Buna göre; 2 bin 500 lira brüt ücreti olan işçiye 13 günlük tediye olarak yüzde 15 vergi diliminde bin 83 lira ödenecek. 

1 YIL İÇİNDE 365 GÜN ÇALIŞAN İŞÇİLERE 52 GÜNLÜK İKRAMİYE: Kamuda çalışan milyonlarca kişiyi ilgilendiren ikramiye (tediye) haberi geldi. 1 yıl içinde 365 gün çalışan işçilere 52 günlük tediye ödeniyor. 26 günlük tediye ödemeleri yapıldı. İlave 26 günlük tediyenin ise Cumhurbaşkanı kararıyla ödenmesi kararlaştırıldı.

7 ARALIK'TA YATIRILACAK: Cumhurbaşkanı kararı doğrultusunda 13 günlük tediye 17 Ağustos'ta ödendi. 7 Aralık'ta da 13 günlük tediye yatırılacak. 2 bin 500 lira brüt ücreti olan işçiye 13 günlük tediye olarak yüzde 15 vergi diliminde bin 83 lira ödenecek. Kaynak: Erdoğan'dan işçilere müjde! 7 Aralık'ta ödemeler başlıyacak

ÖNCEKİ HABERLER
Yakup Yavru kimdir? Memleketi neresi eşi ve çocukları kim?
Bizim esnafımız ABD'den beter! Süleyman Özışık yazdı
Birce Akalay'dan meyhane isyanı
Kasada zam oyunu! Tek tek kontrol edin
Eşini yaralayıp intihara kalkıştı
MHRS şifre yenileme nasıl olur online randevu geçmişi sorgulama
Yorumlar