BIST 8.026
DOLAR 28,94
EURO 31,48
ALTIN 1.938,86
HABER /  GÜNCEL

İrfan Değirmenci dayak olayı nedir tanzim yerinde saldırı

İrfan Değirmenci dayak olayı ile bir anda Türkiye'nin gündemine oturdu. Ankara'daki tanzim yerinde çekim yaparken halkın saldırısına uğrayan İrfan Değirmenci kimdir, kaç yaşında, neden saldırıya uğradı?

Abone ol

İrfan Değirmenci neden saldırıya uğradı sorusu bir anda gündem oldu. Son günlerin konuşulan isimlerinden biri olan gazeteci İrfan Değirmenci tanzim kuyruğuna giren vatandaşları kamera ile çekmeye başlayınca halkın tepkisine neden oldu. Peki kimdir irfan Demirmenci, kaç yaşında? 

Tanzim satış kuyruğunda çekim yapan gazeteci İrfan Değirmenci tepkiyle karşılaştı. Vatandaşların görüşlerini almak isteyen Değirmenci’ye, sırada bekleyen bazı kişiler ‘provokatörlük’ yapıyorsun diyerek tepki gösterdi ve çekim yapmasını engelledi. Bazıları ise tepki gösterenlere karşı çıktı.

Değirmenci’nin kamerasına yansıyan görüntülerde, Ankara’da açılan ‘Halk Sebze’ çadırı önünde çekim yapıp vatandaşın düşüncelerini öğrenmeye çalışan Değirmenci’nin kamerasına, “Çekme lan” diyerek vurduğu görüldü.

İRFAN DEĞİRMENCİ KİMDİR: 3 Kasım 1977 tarihinde dünyaya gelen İrfan Değirmenci aslen Antalyalıdır.

Ortaokul ve lise eğitimini TED Ankara Koleji‘nde okuduktan sonra üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde bitirmiştir.
İrfan Değirmenci'nin kariyeri İrfan Değirmenci, Ocak 1996 yılında Ankara Ostim TV'de televizyonculuğa başladı ve burada 3 yıl çalıştı. İlk canlı yayınlarını 19 yaşında yapan İrfan Değirmenci Eylül 2001 tarihinde Star TV'ye, 30 Ağustos 2003 tarihinde CNN Türk'e, 5 Eylül 2005 tarihinde Mehmet Ali Birand‘dan gelen teklifte Kanal D'ye geçti.

30 Haziran 2007 tarihinde Fox TV'ye geçti ve Çalar Saat programı'nı 1 Nisan
2010 tarihine kadar sundu. İrfan Demirci, Kanal D ekranlarında yayınlanan Günaydın programını 3 Günaydın programını 3 Mayıs 2010 tarihinden beri sunmuş. Anayasa değişikliği için yapılacak olan seçimde 'Hayır' oyunu kullanacağı açıkladıktan sonra Doğan Yayın Grubu'nun tarafsızlık ilkesini ihlal etmesi sebebiyle işinden çıkarılmıştır.