Instagram fenomeni asılı bulunmuştu! Fahişelik sırrı ifşa oldu

Yunanistan'da lüks yatta çalışırken asılmış halde bulunan Instagram modeli Sinead McNamara'nın ölümünün ardından, eski yat çalışanlarından şok itiraflar geldi. Sarah Begbie adlı çalışan, milyarderlerin lüks yatlarının karanlık tarafını ifşa edip gizli fahişelik olduğunu söyledi.

Instagram fenomeni asılı bulunmuştu! Fahişelik sırrı ifşa oldu - Sayfa 1

Avustralyalı Sinead McNamara (20), Instagram'da paylaştığı fotoğraflarla ün saldı. 4 ay önce Meksikalı işadamı Alberto Bailleres'in sahibi olduğu "Mayan Queen IV" adlı lüks yatta çalışmaya başladı. Son olarak Yunanistan'ın Kafelonya Adası limanına demirlenen yatta, korkunç bir manzara ortaya çıktı. Mürettebat, lüks teknenin arka kısmında McNamara'nın cesediyle karşılaştı.

121
Instagram fenomeni asılı bulunmuştu! Fahişelik sırrı ifşa oldu - Sayfa 2

GİZLİ FAHİŞELİK VARMIŞ: Sinead McNamara'nın ölümünün ardından, eski yat çalışanlarından şok itiraflar geldi. Sarah Begbie adlı çalışan, milyarderlerin lüks yatlarının karanlık tarafını ifşa edip gizli fahişelik olduğunu söyledi. Genç kadının verdiği bilgiye göre, yatlarda günlük mesai 18 saat ve yalnızca iki dakikalık molalar var. News.com.au'ya konuşan genç kadın, bir doğum gününde Armani saat hediyesi aldığını ve patron tarafından ödenen şahane bir akşam yemeği yediğini söyledi.

221
Instagram fenomeni asılı bulunmuştu! Fahişelik sırrı ifşa oldu - Sayfa 3

CİNSEL SALDIRILARA UĞRAMIŞLAR: Ancak yemeğin ardından yatta dikkatini diğer genç kadınlar çekti. Yattaki erkeklerin yanında modele benzeyen misafir kızlar vardı. Bir diğer eski yat çalışanı Katy McGregor ise, uyuşturucu kullanan bazı misafirlerin cinsel saldırılarına uğradıklarını söyledi. McGregor, ayrıca bazı fahişelerin yata getirilmesine göz yumulduğunu da aktardı.

321
Instagram fenomeni asılı bulunmuştu! Fahişelik sırrı ifşa oldu - Sayfa 4

BİR GÖZÜNDE GÖRME KAYBI VARDI: Polis olayla ilgili cinayet soruşturması başlattı. Yat çalışanlarının ifadeleri ise cinayeti adeta kanıtladı. O ifadelere göre McNamara, günde 18 saat çalışmaktaydı. Yemek servisinden temizliğe kadar her işi yapmaktaydı. Bu yüzden bir gözünde görme kaybı yaşandı. Ayrıca genç kadına patronu tarafından psikolojik baskı da vardı.

421