BIST 1.124
DOLAR 7,66
EURO 8,92
ALTIN 459,41

İmamoğlu'un Erdoğan'a verdiği zarfta bakın ne yazıyordu! Samimi anlar

Kanal İstanbul ile ilgili aralarında sert tartışmalar yaşanan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasında samimi anlar yaşandı. İmamoğlu Erdoğan'a bir zarf verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, katıldığı bir televizyon programında kendisine randevu vermesi durumunda Kanal İstanbul'un yapılmaması için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ikna edebileceğini söylemişti.Bu açıklamanın ardından Ankara'da İmamoğlu ile Erdoğan karşı karşıya geldi.

Erdoğan'ı belediye başkanları karşıladı

Türkiye Belediyeler Birliği'nin düzenlediği Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi Ankara'da ATO Congresium'da düzenlendi. Toplanının açılışına Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı. Erdoğan'ı salonun bulunduğu binanın girişinde belediye başkanları karşıladı. İ

Erdoğan İmamoğlu diyaloğu

Belediye başkanlarının arasında yer alan İBB Başkanı İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bir zarf uzattı. Herkes mektubun içerisinde ne olduğunu merak ediyordu. Zarfı alıp inceleyen Erdoğan ile İmamoğlu arasında gülüşmeler ve samimi diyaloglar yaşandı. O anlar objektiflere yansıdı.  

4 sayfalık Kanal İstanbul'a hayır raporu

İmamoğlu'nun verdiği mektubun içerisinde Kanal İstanbul'un yapılmaması için 4 sayfalık bir raporun olduğu öğrenildi.İmamoğlu, daha sonra yaptığı açıklamada verdiği mektubun Kanal İstanbul'la ilgili olduğunu açıkladı. İmamoğlu, "Mektubu okudu, çünkü yanlış bilgilendirildiğini düşünüyorum" ifadelerini kullandı. İmamoğlu zarfın içeriğini şöyle açıkladı: