YAZARLAR

İkizler burcunda yeniay doğuyor

kizler burcundaki Ay gece 22:43’de Güneş ile birleşecek ve 22° İkizler burcunda yeniay doğacak. İkizler yeniayı ile birlikte önümüzdeki günlerde günlük hayatımızın temposu hızlanabilir.

Bugün 13 Haziran Çarşamba... Merkür günündeyiz...

İkizler burcunda ilerleyen Ay güne değişken ve hareketlienerjiler veriyor.

Gece saatlerinde doğacak yeniay öncesinde geçtiğimiz ayınkonularını gözden geçirebilir, hesaplar yapabiliriz.

Öğle saatlerinde Ay, Balık burcundaki Neptün ile dik açıyapacak. Bilinçaltımızdaki bazı kavramlar, duygularımızdüşüncelerimizi etkileyebilir. Zihinsel karışıklıklar, dalgınlık veunutkanlıklar artabilir. Melankolik olabileceğimiz öğle saatlerindeduygusal iniş çıkışlar yaşayabiliriz.

Bugün Yengeç burcundaki Merkür ve Boğa burcundaki Uranüsarasında uyumlu bir görünüm olacak. Yeni ve farklı konuları merakedebilir, bilgi toplayabiliriz. Maddi manevi güvenliğimiz vekazançlarımızla ilgili pratik fikirler üretmemiz mümkün.

İkizler burcundaki Ay gece 22:43’de Güneş ile birleşecek ve 22°İkizler burcunda yeniay doğacak. İkizler yeniayı ile birlikteönümüzdeki günlerde günlük hayatımızın temposu hızlanabilir.Kişisel veya toplumsal alanlarda iletişim, haberleşme, eğitim,ticaret, seyahat, yakın çevremizle ilgili konularda yenibaşlangıçlar ve gelişmeler gündeme gelebilir.

Yorumlar