DÜNYA

İki grup arasından çıkan kavga kameralara saniye saniye yansıdı!

İngiltere'nin Wolverhampton kentinde bar içerisinde iki grup arasında çıkan kavgada tekme ve yumruklar havada uçuştu.

İngiltere'nin Wolverhampton, kentinde bir barda iki grup arasında çıkan kavgada tekme ve yumruklar havada uçuştu. Ortalığın savaş alanına döndüğü kavga saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

HERKES BİRBİRİNE GİRDİ Başlarda iki kişinin kavgası olarak devam eden ve bir tarafın diğerini darp ettiği kavga, dövülen şahsın arkadaşlarının müdahalesiyle bir anda tersine bir hal aldı. Uzun süre darp edilen kişi kaçarken, onu döven kişi ve arkadaşı ise aldıkları darbelerle yere yığıldı. Kavganın sonundaysa sırayla herkes barı terk etti.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar