BIST 1.538
DOLAR 7,42
EURO 8,95
ALTIN 410,74
HABER /  GÜNCEL

İkbal Gürpınar evli mi eşi kimdir İkbal Gürpınar evlilikleri ve çocukları

Koronavirüse yakalanan ve bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra eski sağlığına kavuşan ünlü sunucu İkbal Gürpınar özel hayatı ile de merak ediliyor. 51 yaşında olan İkbal Gürpınar aslen Kırıkkale doğumlu. 2 kez evlilik yapan İkbal Gürpınar'ın ilk eşi Burhan Karagözlü ikinci eşi ise Emre Ermiş olmuştur. İkbal Gürpınar'ın Efe ve Alper adında oğlu var.

Abone ol

Koronavire yakalanan ve uzun süre yoğun bakımda savaş seven ünlü sunucu koronavirüsü yendi ve hızla eski sağlığına kavuşmaya başladı. Bu süreçte annesini de koronavirüs yüzünden kaybeden İkbal Gürpınar'ın ailesi, özel hayatı da merak konusu oldu. Her fırsatta ölümden korkmuyorum diyen İkbal Gürpınar kimdir, aslen nereli, evli mi eşi kimdir araştırması başladı. 

İkbal Gürpınar 51 yaşında ve aslen Kırıkkale doğumlu. Emre Ermiş (e. 2013–2016), Burhan Karagözlü  (e. 2004–2009) ile evli olan İkbal Gürpınar Alper ve Efe adında oğlu var. 

İkbal Gürpınar kimdir: İkbal Gürpınar, 4 Ekim 1969 tarihinde Kırıkkale’de dünyaya geldi. Alper İhsan ve Mehmet Efe isimli iki evlat annesi.

Kırıkkale İmam Hatip Ortaokulu, Çankaya Lisesi, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun oldu. Liseyi dışarıdan bitirdiği için birçok kadına okuma şevki aşılayıp, binlerce kişinin dışarıdan okumasına vesile oldu. Sunuculuğa 1992 yılında Polis Radyosu’nda başladı. 1994 TRT’de başlayan televizyon hayatı boyunca bir çok projeye imza attı. 2007’den 2015’e kadar KANAL 7’de İkballe Diyar Diyar ve Kabe Yollarında gibi hafızalara kazınan programları sundu.

Okan Üniversitesi & Lhr Danışmanlık ‘tan 360 yaşam koçluğu, Doğu Akdeniz Üniversitesi’nden mediatörlük, Ortadoğu Amme İdaresi’nden de ithalat-ihracat elemanı sertifikalarına sahip oldu. Son iki yıldır Keçiören Belediyesi Ramazan Programlarını çeşitli televizyonlarda sunmakta. Kitapları, şiir, masal albümleri, sanatçı dostlarıyla yaptığı düetlerle milyonlarca kişiye ulaşmaya devam etmekte, bireysel koçluk ve mediatörlük yapmakta. Şiir okumak, dünyayı gezmek, rafting-zipline-yamaç paraşütü yapmak, amatör kaptanlık, dalgıçlık hobileri arasında.

ÖNCEKİ HABERLER
İsrail, Biden'ın barış çabalarını baltalamaya çalışıyor! Filistin açıkladı
2-4 Mart VarVar İndirimi'nde süper fırsatlar!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Telegram ve BİP uygulamalarından bugünkü mesaisini paylaştı
Bilanço ağırlaşıyor! Endonezya'daki depremde ölenlerin sayısı 81'e ulaştı
İkbal Gürpınar kimdir nerelidir İkbal Gürpınar hayatı
Kılıçdaroğlu'ndan beyin yakan iddialar! Başörtüsü sorununu ben çözdüm Necip Fazıl CHP'liydi
23 milyon dolar kazanıldı! Trabzon'da üretildi Uzak Doğu ve Avrupa sıraya girdi
Joe Biden'ın yemin törenine "içeriden saldırı" endişesi: 25 bin Ulusal Muhafız'a güvenlik soruşturması
Dünya genelinde Kovid-19 tespit edilen kişi sayısı 95 milyon 484 bini geçti
Fenerbahçe'nin Mesut Özil planı! Hedef 400 bin forma
Yorumlar