BIST 1.340
DOLAR 7,96
EURO 9,46
ALTIN 462,93

İdil Fırat'tan 'Mert Bey ile ilişkiniz hayırlı olsun' sorusuna olay cevap

Oyuncu Mert Fırat ile yaşadığı aşkla gündemde olan sosyetik güzel İdil Fırat önceki gün Etiler’de bir mekan çıkışı görüntülendi. İdil Fırat, muhabirlerin “Mert Bey ile ilişkiniz hayırlı olsun” sözlerine verdiği yanıtla aşk iddialarını doğrular gibiydi.

Star TV'de yayınlanan ve salı akşamları reyting rekorları kıran 'Ufak Tefek Cinayetler' adlı dizide Serhan Aksak karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Mert Fırat ile Fenerbahçeli yönetici Önder Fırat'ın kızı sosyetik güzel İdil Fırat önceki gün Yeniköy'deki Gazebo Restaurant'ta objektiflere takılmış. Romantik yemekte Mert Fırat'ın, İdil Fırat'a yemek yedirmesi, çiftin sık sık gülmesi dikkat çekmişti.

SOYADLARI AYNI: İlk defa kamaralara yakalanan çiftin mutlulukları yüzünden okunuyordu. Sosyetik güzel İdil Fırat bir ara "Babaannem seni tanısa çok sever" dedi. Mert Fırat, İdil Fırat'a iltifat yağdırdı. Bu arada her ikisinin soyadının aynı olması ayrı bir tesadüf!

'TEŞEKKRÜ EDERİM' DEDİ: İdil Fırat önceki gün Etiler’de bir mekan çıkışı görüntülendi. Koşar adım aracına yürüyen İdil Fırat, muhabirlerin “Mert Bey ile ilişkiniz hayırlı olsun” sözlerine “Teşekkür ederim” diye karşılık verdi. Fırat’ın Hande Doğandemir ile ilişkisi İdil Fırat yüzünden bitmişti.

HANDE'YLE BİRLİKTEYDİ: Mert Fırat bir yıldır oyuncu Hande Doğandemir ile birlikteydi. Mert Fırat son olarak Hande Doğandemir'i, Instagram'da takip etmeyi bıraktı.