BIST 1.454
DOLAR 8,31
EURO 10,11
ALTIN 499,82
MAGAZİN

İbrahim Erkal'ı olay gecesi evine bırakan vale o geceyi anlattı

İbrahim Erkal'ı olay gecesi evine bırakan vale Erkal'ın beyin kanaması öncesi neler yaşadığını anlattı.

Üç çocuk babası İbrahim Erkal (50) salı gecesi beyin kanaması geçirmiş, çarşamba sabahı ameliyat olmuştu. Hastaneden yapılan açıklamaya göre; beyindeki ödem arttı ve hayati tehlike devam ediyor. İbrahim Erkal'ı olay gecesi evine bırakan vale Eyüp Erdal Duymayan Kalmasın'a konuştu.

Türkücü İbrahim Erkal (50) salı gecesi 3 arkadaşı ile yemek yedi. Aracını kullanması için lokantanın valesine verdi. Vale, Maltepe’deki sitenin otoparkına kadar İbrahim Erkal’ı getirdi. Aracı park ettikten sonra ayrıldı.

Güvenlik kamerası kayıtlarına göre, saat 01.00 gibi İbrahim Erkal fenalaşıp otoparkta yere düştü. 1.5 saat sonra sitenin güvenlik görevlisi İbrahim Erkal’ı otoparkta baygın halde yatarken bulup ailesini aradı.

Hastaneye kaldırılan şarkıcının beyin kanaması geçirdiği tespit edildi. Çarşamba sabahı ameliyat olan İbrahim Erkal'ın sağlık durumu hakkında hastaneden yapılan açıklamaya göre; ödem arttı ve hayati tehlike devam ediyor.

İbrahim Erkal'ı olay gecesi evine bırakan vale o geceyi anlattı:

''Dokuz senedir valesi benim. Yürüyordu bir sıkıntısı yoktu. Saat 01.05'te bıraktım, ondan sonrasını bilmiyorum. 01.45'te eve geldim yattım. 04.15'te sivil memurlar aldı beni. Ondan sonra olay yerine gittik. Arabayı olay yerinden çekmişlerdi zaten yan tarafa, inceleme vardı. Hastane ziyaretine belki ters tepki alırım diye gitmek istemedim. Ayrılırken 'sen git, çıkarım' dedi. Bir defa daha söyledim 'İbrahim abi gel bindireyim asansöre', o da 'sen git ben binerim' dedi. Alkollü olduğu için üstüne gitmedim.''

Sitene Ekle
Etiketler
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Bahar Candan'ın foyası ortaya çıktı!
Sosyal medya fenomeni: Çıplak kuş Rhea
Kocasını sokak ortasında evire çevire dövdü
Süleyman Soylu gözyaşlarını tutamadı
Adanalı dayı dansıyla sosyal medyayı salladı!
Elleri üzerinde yürümek isterken...
Bahçeli o fotoğrafları görünce bozkurt işareti yaptı
Devlet Bahçeli Star TV canlı yayını : Eyalet sistemi bombası
Otoyolda avlanan aslan böyle görüntülendi
Dünya haritasının müziği sosyal medyayı salladı!
Yorumlar