İbo Show hangi kanalda başlıyor İbrahim Tatlıses haberi verdi ortalık yıkıldı

İbrahim Tatlıses 7 yıl aradan sonra İbo Show programı ile ekrana dönüyor, twitter hesabından duyuruyu yapan ünlü sanatçı TT listesine girdi.

14 Mart 2011 tarihinde Beyaz TV binasından çıkışı sırasında silahlı saldırıya uğrayan ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, uzun süredir ekranlarda yoktu. Hayranları Tatlıses'in ne zaman program yapacağını merak ederken usta sanatçı bugün Instagram hesabından müjdeli haberi verdi.

Ünlü yapımcı Polat Yağcı'nın paylaşımını kendi hesabında yayınlayan usta sanatçı, "Olur, olmaz, başlar, başlayamaz, ha bugün, ha yarın... Ağzı olan konuştu... Şimdi söz İmparator'da! İbo Show çok yakında" açıklaması ile sevenlerini heyecanlandırdı. Tatlıses ve Yağcı'nın paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

HANGİ KANALDA YAYINLANACAK? : İbrahim Tatlıses, programın başlayacağını duyurdu ancak herkesin merak ettiği en önemli noktaya açıklık getirmedi. bo Show'un ne zaman yayınlanacağına ilişkin ise sadece 'çok yakında' dedi.

POLAT YAĞCI ÇEKİYOR : Yeni İbo Show'un yapımcısı PollProduction oldu. Bu yapım şirketinin sahibi ise Polat Yağcı... Müzik yapımcısı olarak tanınan Polat Yağcı da İbo Show'un hangi kanalda yayınlanacağına dair bilgi vermekten kaçındı.