BIST 117.741
DOLAR 6,86
EURO 7,82
ALTIN 399,31

Hülya Avşar'ın havuz videosu olay oldu! Mayosuyla gençlere taş çıkarttı

Sosyal medyadan paylaştığı cesur pozlarla tanınan oyuncu, şarkıcı ve sunucu Hülya Avşar, şimdi de havuz videosuyla gündeme oturdu.

Yaşına rağmen genç kızlara vücudu, dinamikliği ve sportif faaliyetleriyle taş çıkartan Hülya Avşar, paylaştığı bir videoyla yine çok konuşuldu. 55 yaşındaki Avşar, Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk havalara aldırmadan kapalı havuzda yüzdüğü videoyu takipçileriyle paylaştı. Video Avşar'ın takipçileri tarafından yoğun ilgi gördü.

Avşar'ın takipçilerinin beğeni yağdırdığı videoya kısa süre içinden 20 binden fazla beğeni gelirken, video 175 bin kez görüntülendi. Videoda profesyonel yüzücülere adeta taş çıkarttığı görülen Avşar kızının fit vücudu da dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca Avşar, her gönderisinde olduğu gibi bu videoyu da yoruma kapalı olarak paylaştı.

Ekranlarda son olarak 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde 'Safiye Sultan' karakterine hayat veren Hülya Avşar, yeni bir dizi projesi için toplantı yaptığını ancak henüz kararının netleşmediğini söyleyerek takipçilerini heyecanlandırmıştı.