Hülya Avşar'dan şaşırtan sözler: Evlenmem aşkımı yaşarım

Arkadaşları Mengü Asasagun ve Levent Cengizhan’ın nikah şahidi oldu nikah şahidi olan Hülya Avşar, “Neden evleneyim? Aşk olursa yaşarım. Karşımdaki insana huzur vereceğimi düşünmüyorum” diye konuştu.

Hülya Avşar'dan şaşırtan sözler: Evlenmem aşkımı yaşarım - Sayfa 1

Hülya Avşar, arkadaşı Mengü Asasagun ve Levent Cengizhan’ın nikah şahidi oldu. “Evlenmiyorum, bari şahit olayım” diyerek espri yapan Avşar kızı, “Ne zamandır böyle bir masaya oturmadım. Filmlerden bahsedersem çok oturmuşumdur, dermişim” diyerek herkesi güldürdü.

Hülya Avşar'dan şaşırtan sözler: Evlenmem aşkımı yaşarım - Sayfa 2

Aile olmakla ilgili konuşan oyuncu, “Yuva kurmak gerçekten çok güzel. Geliyorum, gidiyorum, belki birini bulurum diye ama o da yok, nerede” dedi. Nikah masasında muzipliklere devam eden Avşar, gelinden çiçeği kendisine atması için ricada bulundu.

Hülya Avşar'dan şaşırtan sözler: Evlenmem aşkımı yaşarım - Sayfa 3

"EVLİLİK AŞKI ÖLDÜRÜYOR: Oyuncu, “Aşka kapalı mısınız?” ve “Evlenmeyi düşünüyor musunuz?” sorularına, “Neden evleneyim? Aşk olursa yaşarım. Hiç evlenmeseydim ve çocuğum olmasaydı, nikah masasına otururdum. Açıkçası karşımdaki insana huzur vereceğimi düşünmüyorum. Evlilik devreye girdiği zaman mutluluk ve sağlık bozuluyor” şeklinde konuştu.