BIST 1.565
DOLAR 7,47
EURO 9,08
ALTIN 442,11

Hira'nın olay videosu! Demet Akalın ile Okan Kurt fena yakalandı

Demet Akalın-Okan Kurt çiftinin kızları Hira, sosyal medyadan bir video yayınlayınca annesi ile babasının barıştığı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz eylül ayında 6,5 yıllık evliliklerini sonlandıran Demet Akalın-Okan Kurt çiftinin önceki gün Paris havalimanında birlikte görüntülenmişti. Çiftin bir hayranı tarafından çekilen fotoğraf, 'Barıştılar mı?' sorusunu akıllara getirmişti. Asıl bombayı ise kızları Hira patlattı.

HAVAALINDA GÖRÜNTÜLENMİŞLERDİ: Öte yandan Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programının 28 Kasım Çarşamba tarihli bölümünde Bircan Bali, Demet Akalın ve Okan Kurt'un birlikte Paris'e gittiğini iddia etmişti. Bali'ye gelen bir fotoğrafta Akalın ve Kurt'un havaalanından birlikte geçtiği an yer almıştı.

DEMET AKALIN VE OKAN KURT NEDEN BOŞANDI? Okan Kurt'un aile şirketi olan Martaş Lojistik'in işleri üç yıl önce bozuldu. Zamanla şirketin borçları 150 milyon liraya kadar dayandı. Ama Kurt, eşi Demet Akalın'a hep "Bu borç benim ve ailemin, seni hiç etkilemeyecek" diye sözler verdi. Akalın bu güvenceye dayanarak hep eşine destek oldu.