BIST 1.103
DOLAR 7,70
EURO 8,99
ALTIN 460,60

Hesabı kapanan Naz Mila tekrar açıldığını duyurdu! +18 paylaşımlarıyla...

Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında tanınan olaylı gelin adayı Naz Mila cesur paylaşımlarıyla sosyal medyada olay olmuştu. Şikayetler üzerine kapanan Instagram hesabının açıldığını böyle duyurdu.

Cesur paylaşımlarla sosyal medyada adından söz ettiren gelin adayı Naz Mila, şikayetten dolayı kapanan instagram hesabını geri aldı

İŞTE O PAYLAŞIM İlk olarak Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında tanınan olaylı gelin adayı Naz Mila'nın instagram hesabı paylaştığı uygunsuz videolarından dolayı kapatıldı. Bir aydan fazla paylaşım yapmadığı fark edilen Naz Mila, bugün yaptığı paylaşımla hesabının tekrar açıldığını duyurdu.

PAYLAŞIMLARINDAN DOLAYI HESABI KAPATILDI Evlenmek için katıldığı programda şöhreti yakalayan Naz Mila, son zamanlarda Instagram paylaşımlarıyla gündemde. Türkiye'nin fenomen gelin adayı olarak haberlere konu olan Naz Mila'nın paylaşımları bazı takipçilerince şikayet edildi. Hesabı kapanan Naz Mila, bugün yaptığı paylaşımla sosyal medyaya tekrar döndüğünü söyledi.

BAZI TAKİPÇİLERİ TEKRAR HAREKETE GEÇTİ Olaylı gelin adayı Naz'ın 8 Ağustos'ta cesur video paylaşması ise dikkatlerden kaçmadı. Yayınlanan videonun uygunsuz olduğunu ve tekrar şikayet edileceğini söyleyen bazı takipçiler, harekete geçti.