YAZARLAR

Hep siz haklı ama hepte suçlu Erdoğan dimi cici çocuk?

Telefonu eline geçiren şov yapıyor bu ülkede. Bir yerde iki kişi tartışıyorsa oradan bir İngiliz geçmiştir sözü ülkemizde bir yerde bir sorun varsa oradan paralelci başları geçmiştir olarak yerini almış durumda.

Telefonu eline geçiren şov yapıyor bu ülkede. Biryerde iki kişi tartışıyorsa oradan bir İngiliz geçmiştir sözüülkemizde bir yerde bir sorun varsa oradan paralelci başlarıgeçmiştir olarak yerini almış durumda.

Telefonu elinize aldınız o sosyal medyada vasfıharicinde her türlü pisliği yaptınız. Yetmedi milletin oyuylacumhurbaşkanı seçilen Erdoğan'ı tutuklayacağızdediniz, kaçacak dediniz, bir türlü susmakbilmediniz. Hızınızı alamadınız örgüt kurma ve hükümete darbegirişimlerinde bulundunuz.

Hep siz haklıydınız değil mi? Mesleğiniz haricindebu ülkeye her türlü düzenbazlığı yaptınız. Bunları sindirdiniz amamilletin kararını bir türlü içinize sindiremediniz.

 Hep siz haklıydınız değil mi?

Mesleğiniz haricinde bu ülkeye her türlü düzenbazlığıyaptınız. Bunları sindirdiniz ama milletin kararını bir türlüiçinize sindiremediniz.

Artık önü alınmaz bir hale gelmişti...

Pisliklerinizi dökmeye başladınız.

17-25 Aralık olayları, tekrar tekrar pişirip halkıgaleyana getirmeye çalıştığınız Gezi olayları yıldönümleri, haramlokma yemeyişleriniz, Suriyeli kardeşlerimiz üzerinden hükümetiyıpratma eylemleriniz, MİT tırlarınıdurdurmalarınız bu liste çok çok daha uzar da gideraslında...

Kısacası ne yaptıysanız olmadı halk seçimini kimdenyana yapacağını çok iyi biliyordu. Sonra şeytana staj yaptıracakiblisce hareketlere başvurdunuz.

Sırtlarını her türlü pisliğe dayayanları ciciçocuk gösterme havasına girdiniz.

Ne zaman ki erken seçim dillerde dolanmaya başladıişte bir kez daha tüm gücünüzle hokkabazlığınızı sergilediniz.

Çünkü Türkiye elini önünde bağlayıp kulağı çekilenküçük çocuk değil Türkiye artık sözü olan Ortadoğu'ya hakimbir Türkiye idi.

Bu vatana sözde talip olan sizler, şu kısa zamandamilleti perişan ettiniz.

Şimdi siz bütün bunları yaparken Erdoğan'ın adam gibiiki çift laf etmesi milletinin yanında olması, zalime karşı zulümgöreni sahiplenmesi cumhurbaşkanlığı kimliğine aykırı düştü öylemi? Sevsinler sizin şeytanı bile hayrete düşürenşeytanlığınızı…

Bir Erdoğan nefreti yüzünden vatanını hiçe sayıp,daha dün AK Parti’liler PKK ile iş birliği içinde deyip şimdi PKKile diz dize, kol kola hatta yanak yanağa geldiysen; en büyük çakalsensin, en büyük vatan haini sensin, en büyük katil sensin!

 Bir Erdoğan nefreti yüzünden vatanını hiçe sayıp, daha dünAK Parti’liler PKK ile iş birliği içinde deyip şimdi PKK ile dizdize, kol kola hatta yanak yanağa geldiysen; en büyük çakal sensin,en büyük vatan haini sensin, en büyük katil sensin!

Ha şu da bir gerçek şu halde bile haklarında yakalamakararı çıkan eski cübbelilerin sirk topuna dönüşerek ülkeden nasılparalel geçiş yaptıklarına bir kez daha şahit olduk.

Erdoğan'a ülkeden kaçacak dersin soluğu orada buradaalırsın. Hevesin kaçar…

Bir sene önce bugün halkın iradesiyle seçilencumhurbaşkanına sevinirken bir sene sonra bugün halkın iradesinehiçe saymaya çalışan alçaklar ile uğraşmak zorunda kalmak çokzoruma gidiyor arkadaş!

Üç tarafı denizlerle dört tarafı hainlerle dolubir coğrafyada ya yüzmesini ya da savaşmasını iyi bilsen ne oluriçimizde çakallar kol gezdikten sonra…

 Üç tarafı denizlerle dört tarafı hainlerle dolubir coğrafyada ya yüzmesini ya da savaşmasını iyi bilsen ne oluriçimizde çakallar kol gezdikten sonra…

Ne yaparsanız yapın bu ülkeyi ne 80'li ne de 90'lıyıllara dönüştürmenize izin vermeyeceğiz!

Yorumlar