BIST 1.331
DOLAR 7,81
EURO 9,48
ALTIN 461,39
HABER /  GÜNCEL

Hasta doktoru tekme tokat dövdü

Bayburt Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde görevli bir doktor, hasta yakını tarafından dövüldü

Abone ol

Annesine ağrı kesici iğne yaptırmak için geldiği Bayburt Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde hastası ile zamanında ilgilenilmediğini gerekçe gösteren hasta yakını, önce tartıştığı doktora daha sonra tekme tokat saldırdı.

Acil Servis doktoru S. G. ile muayene odasında konuşmaya başlayan hasta yakını Ayhan Ömeroğlu, daha sonra doktorla tartışmaya başlıyor. Tartışmanın büyümesi üzerine olay yerine gelen özel güvenlik görevlisi ile de kısa bir süre tartışan Ayhan Ömeroğlu hastane polisi ve özel güvenlik görevlilerince olay yerinden uzaklaştırılıyor.

Olaydan kısa bir süre sonra koridorda doktor S. G. ile yeniden karşılaşan Ayhan Ömeroğlu, koridorda birlikte yürümeye başladığı doktora aniden tekme tokat saldırıyor. Saldırının şiddeti ile yere düşen doktorun imdadına ise koridordaki vatandaşlar, sağlık çalışanları ve ardından da güvenlik görevlileri yetişiyor.

Olayın ardından gözaltına alınıp ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılan saldırgan Ayhan Ömeroğlu'nun emekli bir polis memuru olduğu öğrenildi. Saldırının şiddeti ile orta seviye kafa travması geçiren doktor S.G., aynı hastanede tedavi altına alındı.

ÖNCEKİ HABERLER
Pınar'ın takipçileriyle başı dertte!
Adam Eve'de festival gibi bayram
Ben Usain Bolt değilim
Muhteşem Yüzyıl'a bomba transfer!
40 bin öğretmen atamasında şaibe var
Yarın marketler saat kaça açık ne zaman kapanıyor?
Yorumlar