HABER /  GÜNCEL

Hasan Karabağ aslen nereli yasak aşk yaşadığı çalışanı kimdir?

İZMİR Bayraklı belediye başkan adayı olan Hasan Karabağ'ın adı seçime sayılı günler kala yasak aşk iddialarına karıştı. Aslen Manisalı olan Hasan Karabağ 1955 doğumlu. Hasan Karabağı'ın ofisinde belediye çalışanı A.O ile uygunsuz görüntülerinin çekildiği iddia edildi. Peki Hasan Karabağ'ın eşi Bahriye Karadağ kimdir?

Hasan Karabağ kimdir, aslen nereli soruları bugün basına yansıyan yasak aşk iddialarının ardından merak konusu oldu. İzmir Bayraklı belediye başkan adayı olan Hasan Karadağ'ın adı belediye çalışanı A.O ile anıldı. İddialara göre Hasan Karabağ ofisinde uygunsuz bir halde A.O ile görüntülendi. Bahriye Karabağ ile evli olan Hasan Karabağ, yaşananların şantaj olduğunu, adaylıktan çekilmesi için yapıldığı iddia etti. 

İddialara göre Hasan Karabağ ofisinde uygunsuz bir halde A.O ile görüntülendi.

CHP'li İzmir Bayraklı belediyesinde yaşanan yasak aşk skandalı partiyi karıştırdı. CHP'li belediye başkanı Hasan Karabağ ile belediye çalışanı A.O.'nun belediyeye ait bir ofiste gizli kamera ile çekilen uygunsuz görüntüleri ortaya çıktı. CHP lideri Kemal Kılıçdaoğlu'na kadar ulaştırılan görüntüler sonrası "Adaylığını geri çek" telefonu alan Karabağ, büyük şok yaşadı. İlçeyi iki dönemdir yöneten Karabağ, bu yüzden aday yapılmadığı iddia edildi.

Hasan Karabağ'ın eşi Bahriye Karabağ

ŞANTAJ İDDİASI: Takvim Gazetesi'nin haberine göre; Karabağ, şantaj yaptığını belirtip A.O.'dan şikayetçi oldu. İfadesi alınan genç kadın ise "Hasan Karabağ ile yaşamış olduğum ilişkiyi, 2016'da Gencerler Apartmanı'nda bulunan belediyeye ait dairede kendisinden habersiz şekilde kaydettim. Şantaj yapmak gibi niyetim yoktu" dedi. Bu arada genç kadının geçen hafta işine son verildiği iddia edildi. 

HASAN KARABAĞ KİMDİR: 1955 yılında Manisa'nın Kula ilçesinde doğmuş. 

Daha çocuk yaşta iken (1963 yılında) tüm ailesi ile birlikte Bayraklı'nın Çiçek Mahallesi'ne göç etmiştir. İlkokulu Bayraklı'da bulunan Talatpaşa İlköğretim Okulu'nda,ortaokulu Bayraklı Ortaokulu'nda bitirmiştir.Liseyi Mithatpaşa Teknisyen Okulu Makina Bölümü'nde tamamladıktan sonra 1979 yılında Ege Üniversitesi Makina Fakültesi'nden Makina Mühendisi olarak mezun olmuştur. Askerlik hizmetini 1982 yılında Erzincan'da tamamlamıştır. 

1982 yılında ilköğretim öğretmenliği yapan Bahriye Hanımla evlenmiş, 1984 yılında tek kızları Deniz dünyaya gelmiştir.1985 yılından beri İzmir piyasasında ısıtma, havalandırma, klima sektöründe proje mühendisi olarak çalışmıştır. İzmir ve Ege'de binlerce projeye imza atan Hasan KARABAĞ inşaat sektöründe de faliyette bulunmuştur. 


Hasan KARABAĞ daha gençlik yıllarından itibaren aktif siyasetin içinde yer almıştır. 1980 öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları'nda başladığı siyasete Karşıyaka Gençlik Kolları Sekreterliği yaparak devam etmiştir. 1991 yılında Sosyal Demokrat Halkçı Parti'de İzmir İl Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır. 

1994-1999 yılları arasında Karşıyaka Belediyesi'nde CHP Meclis Üyeliği ve Grup Başkanvekilliği görevlerinde bulunmuştur.Hasan KARABAĞ Bayraklı için yapılan tüm çalışmaların yakın takipçisi olmuştur.Gençlik ve sporla yakın ilişkileri olmuş Bayraklı'nın üçüncü amatör kulübü olan Ceyhan Altınyıldız Spor Kulübü'nü kurmuş ve uzun yıllar başkanlığını yapmıştır.

ÖNCEKİ HABERLER
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank KOBİ'lere destek bugün başlıyor
Kadınlar Günü hediyeleri kadına alınacak ilginç 8 Mart hediyeleri neler?
Mansur Ark kaç yaşında aslen nereli evli mi eşi kimdir?
Mevlüt Çavuşoğlu'ndan şok eden açıklama Filistine baskı yapan ülkeler var
Bekçi alımı yaş sınırı kaç oldu 2019 bekçi alım takvimi
FOX TV'deki Savaşçı dizisinin 78. bölüm 2. fragmanı çıktı
Yorumlar 1 yorum