Hanife Gürdal'dan bomba taciz itirafı! Sevgilisi Kemal Ayvaz ile bakın nasıl tanışmış

İzdivaç programıyla ismini duyuran ve yaptığı her hareket olay olan Hanife Gürdal, benzinlikte çalışırken yaşadığı tacizi ve sevgilisi Kemal Ayvaz ile nasıl tanıştığını anlattı.

Bir döneme damga vuran izdivaç programlarında adını milyonlara duyuran ardından başını açmasıyla olay yaratan Hanife Gürdal, son zamanlarda sıklıkla sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyor ve bazı fotoğrafları nedeniyle de eleştirilerin hedefi oluyordu.

Başını açtıktan sonra paylaştığı fotoğraflar yüzünden sıklıkla eleştirilen Hanife Gürdal, Kanal D'de yayımlanan 2. Sayfa programında bir dönem çalıştığı benzinlikteki tacizi anlattı. Programda samimi itiraflarda bulunan Gürdal, benzincide uğradığı tacizi şu sözlerle anlattı: 

İşte Hanife'nin taciz iddiası

Israrla taciz etti: "Benzincide bir seneye yakın çalıştım. Rahatsız eden terbiyesizler oldu. Ama orada aile gibi bir ortam olduğu için koruyorlardı. Bizim orada devletin resmi bir kurumunda çalışan ve devlet aracıyla gezen birisi her gün 3-4 kere gelip ısrarla taciz ederdi.''

İleri boyutta: ''Gelip bana 'ne haber' der, programla ilgili laf atardı. 'Bir gün çay içelim mi, benimle dışarı çıkmak ister misin, niye buradasın?' gibi. Tabi bunların daha da ileri boyutunda. Patronum devreye girerek 'O adama söyleyin bir daha buradan yakıt falan almasın' dedi."