HABER /  GÜNCEL

Hamile kaldı 9 ay gizledi bebeği boğdu 2 gün valizde sakladı ifadesi şok etti

TEKİRDAĞ'ın Çorlu İlçesi'nde 19 yaşındaki R.U., erkek arkadaşından hamile kaldı, aynı evde kaldığı ailesinden 9 ay gizledi. Evlerinin tuvaletinde doğum yaptı, bebeğini boğarak öldürdü, cesedini iki gün sakladı... Ailesini nasıl kandırdığını anlatan cani kız, sevgilisinden de büyük darbe yedi.

TEKİRDAĞ'ın Çorlu ilçesinde evde dünyaya getirdiği bebeğini, ağlamaması için ağzını kapatarak ölümüne neden olduğu ileri sürülen R.U.'nun (19), ailesini 9 ay boyunca nasıl kandırdığı ortaya çıktı. R.U.'nun sevgilisi Ö.Ö. ise ilişkiyi doğrularken, bebeğin kendisinden olmadığını öne sürdü.

EVDE DOĞURDU, 2 GÜN VALİZDE SAKLADI... Çorlu ilçesi Çobançeşme Mahallesi'nde ailesiyle birlikte yaşayan fabrika işçisi R.U., geçen hafta evinde bebek dünyaya getirdi. .U.'nun, ailesinin fark etmemesi için ağlamaması amacıyla ağzını kapattığını öne sürdüğü bebek öldü. Bebeğin cesedini iki gün boyunca valizde saklayan R.U, ardından hastaneye giderek bebeğini ölü olarak dünyaya getirdiğini söyledi.

ÇELİŞKİLİ İFADELERİ ELE VERDİ... Çelişkili ifadeler veren R.U. doktorların ihbarı üzerine hastanede, bebeğin babası olduğu belirtilen Ö.Ö. ise evinde polis tarafından gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından bebeğini kasten öldürdüğü iddiasıyla adliyeye sevk edilen R.U., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Ö.Ö. ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

AİLESİNİ 9 AY BÖYLE KANDIRMIŞ... R.U.'nun ailesini adet görmediği için karnının şiştiğini söyleyerek kandırdığı ortaya çıktı. R.U.'nun mahkemedeki ifadesinde, "Ö.Ö. ile ilişkiye girdik ve hamile kaldım. Aileme de düzenli adet görmediğimi ve karnımın bu yüzden şiştiğini söyledim. Doğum sonrası ise kan olduğunu gördükleri için adet gördüğümü söyledim" dediği belirtildi.

'BABASI BEN DEĞİLİM'... Ö.Ö. ise ilişkiyi doğrularken, bebeğin kendisinden olmadığını öne sürdü. Ö.Ö.'nün ölen bebeğin babası olup olmadığı, İstanbul Adli Tıp Kurumu'nca yapılacak DNA testinin ardından netlik kazanacak.

Yorumlar 4 yorum