Güzelleşmek uğruna her sabah içiyor! Mide bulandıran olay!

Güzelleşmek uğruna her sabah içiyor! Mide bulandıran olay!

Enerjisini yükseltmek ve güzelleşmek için her sabah smoothie içen Tracy Kiss isimli genç kadın karışımın içine kattığı şeyi söyleyince mide bulandırdı.

Güzelleşmek uğruna her sabah içiyor! Mide bulandıran olay!  - Sayfa 1

Tracy Kiss adlı kadın, her gün sperm içiyor! Genç kadın kendisine hazırladığı spermli smoothie ile hastalıklara meydan okuduğunu söylüyor. İngiltere’de yaşayan 29 yaşındaki genç kadın, 2 çocuklu bekar bir anne. Tracy Kiss, içeceği hazırlarken en yakın arkadaşının kendisine bağışladığı spermleri kullandığını belirtiyor.

Güzelleşmek uğruna her sabah içiyor! Mide bulandıran olay!  - Sayfa 2

Tracy, enerjisini ve modunu yükseltmek için her sabah smoothie içtiğini söylüyor. Özel karışımının içinde ise bir çay kaşığı sperm var! Tracy, bekar bir anne olduğu için özel karışımı için gerekli spermleri en yakın arkadaşından temin ediyor. Vegan olan Tracy, arkadaşından aldığı spermleri buzdolabında saklıyor.

Güzelleşmek uğruna her sabah içiyor! Mide bulandıran olay!  - Sayfa 3

Tracy, smoothiesinin içine sperm dışında muz, badem sütü ve yulaf koyuyor. Yaşam koçu ve diyetisyeni de spermin birçok vitamin ve mineral içerdiğini söylüyor. Ayrıca Tracy vegan olduğu için içtiği smoothienin besin takviyesi görevi gördüğünü söylüyor.

Güzelleşmek uğruna her sabah içiyor! Mide bulandıran olay!  - Sayfa 4

Arkadaşımın yediği yemeğe göre spermin tadı değişiyor diye Tracy "Karışımımın içine bir çay kaşığı sperm koyuyorum. Ananas ve nane gibi besinler tadını güzelleştiriyor. İnsanlara sperm içtiğimi söylediğimde şok oluyorlar ama bir çay kaşığı sperm sağlığım için gayet iyi geliyor."