BIST 1.290
DOLAR 7,82
EURO 9,39
ALTIN 444,36

Güvenlik görevlisi olarak başladığı üniversiteden üçüncülükle mezun oldu

İhlas Haber Ajansı

DENİZLİ'de Durali Akkan, Pamukkale Üniversitesi'nde güvenlik görevlisi olarak çalışırken üniversiteden üçüncülükle mezun oldu.

Denizli Pamukkale Üniversitesi'nde güvenlik görevlisi olarak çalışırken 55 yaşında Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Seyahat Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümünden mezun olan Durali Akkan büyük bir başarı örneği gösterdi. 

Denizli Pamukkale Üniversitesi mezuniyet töreni programı PAÜ Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. 21-22-29 Haziran tarihlerinde üç gün süreyle düzenlenen törene Denizli Valisi Hasan Karahan ve Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ başta olmak üzere il protokolünden birçok davetli katıldı ve öğrencilerin mezuniyet sevincine ortak oldu.

Törende, Eski Adalet Bakan Yardımcısı Bilal Uçar, oğlu Dr. Mehmet Uçar’a mezuniyet belgesini takdim ederek oğlu ile mezuniyet sevincini paylaştı. 

55 yaşındaki güvenlik görevlisinden öğrencilere ders     PAÜ’de güvenlik görevlisi olarak çalışan 55 yaşındaki Durali Akkan, Denizli Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Seyahat Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümünden üçüncülükle mezun olarak hem çalışıp hem okumanın mümkün olduğunun bir örneği oldu.