YAZARLAR

Güvenli ve dengeli hareket edebiliriz.

İyimser ve güvenli olabileceğimiz için iş ve özel ilişkilerimizde elimize geçecek fırsatları verimli bir şekilde değerlendirmemiz mümkün.

Bugün 31 Temmuz Salı... Mars günündeyiz...

Balık burcunda ilerleyen Ay sabah saatlerinde Neptün ilebirleşecek ve Akrep burcundaki Jüpiter ile de uyumlu görünümdeolacak. güçlenen duygularımız ve sezgilerimizle çevremizdeki olanbitenlere daha hassas ve duyarlı yaklaşabiliriz. İyimser ve güvenliolabileceğimiz için iş ve özel ilişkilerimizde elimize geçecekfırsatları verimli bir şekilde değerlendirmemiz mümkün.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Oğlak burcunaki Plüton ile uyumlugörünümde olacak. Otorite kavramlarından destek alabileceğimiz busaatlerde iş, kariyer ve sorumluluklarımızla ilgilenebilir,istikrarlı ve dengeli hareket edebiliriz.

Akşam saatlerinde ise Ay, Başak burcundaki Venüs ile karşıt açıyapacak. Gece saatlerinde rahat ve konfora yönelik beklentilerimizartarken, memnun olmamız da zorlaşabilir. Çervemizdeki kadınfigürlerle ve yakınlarımızla ilişkilerde temkinli olmalıyız.Duygusal beklentilerimizin yoğunlaşması gereksiz alınganlıklara daneden olabilir.

Yorumlar