BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
HABER /  MEDYA

Güneşin Kızları 8. bölüm Ali'nin yeni aşkı

Güneşin Kızları 8. bölüm fragmanları yayınlandı. Güneşin Kızları 8. bölümde bu akşam Ali ile Selin arasında aşk başlayacak. Güneş ise sırların peşinde. Savaş ve Nazlı'yı ise sürpriz bekliyor.

Abone ol

Güneşin Kızları 8. bölüm bu akşam nefes kesecek. 8. bölüm fragmanları yayınlandı. Güneşin Kızları 8. bölümde bu akşam heyecan dorukta. Babasından tokay yiyen Ali evi terkeder ve Selin'de peşine düşer. Babasına olan nefretini haykıran Ali ve Selin yakınlaşır. Savaş ve Nazlı arasında ise aşk kıvılcımları başlar. İşte 8. bölüm Güneşin Kızları'nda yaşanacaklar...

Savaş’ın klinikten kaçırılması Mertoğlu yalısında kıyameti koparır. Haluk, Ali’ye herkesin gözü önünde bir tokat atar. Ali bu olayın ardından kendini dağıtır.

screen-shot-2015-08-06-at-10.33.58-am.png

Olanlar yüzünden kendini suçlayan Selin, Ali’ye kendini affettirebilmek için çabalar fakat Ali’yle konuşmak sandığı kadar kolay olmayacaktır.  Ali kendisine yeni bir arkadaş bulmuştur; o da Didem.

screen-shot-2015-08-06-at-10.35.09-am.png
Savaş’ın tekrar kliniğe gitmekten kurtulmak için tek çaresi İstanbul’dan kaçmaktır. Nazlı’nın içi kan ağlasa da, Savaş’a gitme diyemez. Savaş gitmeden önce Nazlı, Selin’in de desteğini arkasına alır ve ona aşık olduğunu söylemeye karar verir; fakat olaylar planladığı gibi gitmeyecektir.

screen-shot-2015-08-06-at-10.34.26-am.png
Haluk’un Ali’ye olan tepkisinden sonra, Güneş Haluk’tan uzaklaşır, kafası iyice karışmıştır. Bu defa Haluk da sakinliğini koruyamaz.

screen-shot-2015-08-06-at-10.35.00-am.png

Güneş’e kesin bir dille kendi çocuğuna, istediği gibi davranabileceğini söyler. Güneş ikilemde kalır. Haluk’u gerçekten tanıyor mu, yoksa sadece tanıdığını mı zannediyor?

ÖNCEKİ HABERLER
Kaç PKK'lı öldürüldü TSK PKK operasyon haberleri
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Hem Boğaz'da evim var hem viski içerim hem de...
Abdurrahman Dilipak: HDP köşeye sıkıştı
AK Parti-CHP dosyası Davutoğlu'nda!
Selahattin Demirtaş 'kirli' diyemeyince...
Burcu Esmersoy hamile mi itiraf etti
PKK'lı Duran Kalkan: Eller tetiğe gitmedi
AK Parti'nin oyu kaç puan arttı? Selvi açıkladı
Çilek Kokusu 8. bölüm fragmanı çalan şarkı
Yorumlar 1 yorum