BIST 1.391
DOLAR 8,76
EURO 10,39
ALTIN 500,03
HABER /  GÜNCEL

Güneş tutulması etkileri ikizler 2021 neler bekliyor?

Bugün gök yüzü olaylarından biri olan güneş tutulması gerçekleşecek. Ateş çemberi güneş tutulması saat 13.53'te gerçekleşecek. Türkiye'den izlenemeyecek olan güneş tutulmasının burçlara etkisi nasıl olacak? İkizler burcu ve yükseleni İkizler olan vatandaşları neler bekliyor?

Abone ol

Gökyüzünde görsel bir şölen yaşatacak olan güneş tutulması bugün 13.53'te gerçekleşecek. Türkiye'den izlenemeyecek olan ateş çemberi güneş tutulmasının burçlara olan etkisi de birçok vatandaş tarafından araştırılıyor. Olayların etkisinin zamana yayıldığı güneş tutulmasının İkizler burçlarına olan etkisi nedir, İkizler ve yükseleni İkizler olanları ateş çemberi güneş tutulmasında neler bekliyor?

Tutulmadan herkes etkilenirken daha yoğun etkiyi 7-13 Haziran, 9-15 Eylül, 6-12 Mart ve 7-13 Aralık doğumlular ile doğum haritalarında 19 derece İkizler, Başak, Yay, Balık burçlarında önemli vurguları olanlar alacaklar.

İkizler ve yükselen İkizler burcunun etkileri: Burcunuzda meydana gelecek Güneş Tutulması, karar vermenizi zorlaştırabilir sevgili İkizler burçları... Fikir değişiklikleri, kafa karışıklıkları önünüzü görmenizi zorlaştırabilir. Bu nedenle tutulmanın etkisi bittikten sonra plan ve projelerinizi başlatmanızda, önemli kararlarınızı ay sonuna ertelemenizde fayda var. 

ÖNCEKİ HABERLER
Hindistan’ın durumu çok fena bir günde covid-19’dan ölenlerin sayısı korkunç
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Adana'da yengesine sosyal medyadan mesaj attığı gerekçesiyle öldürdü
Boğa burcu güneş tutulması etkileri neler bekliyor?
Güneş tutulması aslan burcuna etkileri neler 2021
Hibe desteği ödemeleri başladı! Başvurular 23 Haziran'a kadar devam edecek
Son dakika Nisan ayı işsizlik rakamları açıklandı! İşsizlikte artış yaşandı
10 Haziran güneş tutulması saat kaçta nereden izlenecek?
Rusya'dan Türkiye'ye hırsızlık için geldiler! Değeri 250 bin TL özel düzenekle çaldılar
Hacettepe Üniversitesi'nin araştırması! Koronavirüs tedavisinin maliyeti belli oldu
Yorumlar