BIST 5.046
DOLAR 18,64
EURO 19,60
ALTIN 1.077,55
GÜNCEL

Gülerek başladığı şarkıyı ağlayarak bitiren Hurşide'nin yürek yakan hikayesi

Gülerek başladığı şarkıyı ağlayarak bitiren Afşinli Hurşide'nin görüntüleri izleyenlerin yüreklerini burktu. İşte Hurşide'nin hikayesi...

Gülerek başladığı şarkıyı ağlayarak bitiren Hurşide'nin görüntüleri izleyenleri duygulandırdı. Afşin'de yaşayan 4. sınıf öğrencisi Hurşide, 5 kardeşine annelik yaparken bir yandan da okumaya çalışıyor. Annesi şizofreni hastası olan Hurşide'nin yürek burkan hikayesi sosyal medyanın gündemi oldu.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler