BIST 1.189
DOLAR 7,97
EURO 9,43
ALTIN 486,88
GÜNCEL

Görünce hipnoz olacağınız kuş! Kral sinekkapan kuşu

Yaşam alanları Amazonlar olan kral sinekkapan kuşunun başlarındaki muhteşem tacı, çiftleşme zamanları ve diğer hemcinsleriyle rekabetteyken açılıyor.

Kral sinekkapan kuşunun yaşam alanları Amazonlar. Bu muhteşem kuşları başlarındaki tacı çiftleşme zamanları ve diğer hemcinsleriyle rekabetteyken açılıyor. Soyları tükenmekte olan kral sinekkapan kuşlarının cinsleri başındaki tüylerden anlaşılıyor. Tüyler turuncu veya sarıysa dişi, kırmızıysa erkek demektir.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar