Genç kızların sevgilisi Alperen Duymaz'ın eski haline bakın resmen evrim

Genç kızların sevgilisi Alperen Duymaz'ın eski haline bakın resmen evrim

En son Bodrum Masalı dizisi ile ekranlarda olan ve Direniş Karatay filminin çekimini tamamlayan son yılların en gözde genç oyuncu Alperen Duymaz'ın eski haline ait fotoğraflar görenleri hayrete düşürüyor. İşte Alperen Duymaz'ın müthiş değişimi.

Genç kızların sevgilisi Alperen Duymaz'ın eski haline bakın resmen evrim - Sayfa 1

Kuşkusuz son dönemin en gözde oyuncularından biri Alperen Duymaz. Yakışıklılığı ve sakin duruşu ile onu izleyen herkesin kalbini çalan Alperen Duymaz her geçen gün oyunculuk bağlamında kariyer basamaklarını tırmanıyor. Ekranlarda en son Bodrum Masalı dizisi ile yer alan ve daha sonra Direniş Karatay filminin çekimlerini tamamlayan Alperen Duymaz yeni sezonda da ekranlarda yerini alabilir. Yakışıklı oyuncu herkesi büyülerken, eski yıllarına ait bazı fotoğraflar görenleri hayrete düşürdü. Alperen Duymaz'ın eski hali sizi gerçekten çok şaşırtacak.

Genç kızların sevgilisi Alperen Duymaz'ın eski haline bakın resmen evrim - Sayfa 2

Alperen Duymaz kimdir? 1992 yılında Ankara'da doğan Alperen Duymaz, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile Kariyerine adım attı. Daha Sonra Acı Aşk dizisi ile kariyerinde önemli bir çıkış yakaladı.

Genç kızların sevgilisi Alperen Duymaz'ın eski haline bakın resmen evrim - Sayfa 3

Alperen Duymaz, Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile Kariyerine adım attı. Daha Sonra Acı Aşk dizisi ile kariyerinde önemli bir çıkış yakaladı.

Genç kızların sevgilisi Alperen Duymaz'ın eski haline bakın resmen evrim - Sayfa 4

Genç ve yakışıklı oyuncu geçtiğimiz sezon Show Tv ekranlarında yayınlanan Acı Aşk dizisinde Ali karakteri ile ön plana çıkmıştır.