HABER /  MEDYA

Gelinim Mutfakta Emel'e bakın kaynana Tuğçe kimdir

Gelinim Mutfakta'ya Elvan'ın yerine dahil olan Emel Babur ve kaynanası Tuğçe Babur merak ediliyor. Peki Gelinim Mutfakta Emel kimdir? Tuğçe Hanım nereli? İşte Gelinim Mutfakta'ya 38. hafta dahil olan yarışmacılar...

Gelinim Mutfakta'da 37. hafta yarışmaya veda eden Elvan'ın yerine yeni yarışmacılar geldi. Peki Gelinim Mutfakta'ya 38. hafta dahil olan Emel Babur ve kaynanası Tuğçe Hanım kimdir? Gelin hep beraber yeni yarışmacıları tanıyalım:

Gelinim Mutfakta Emel kimdir? 3 Aralık Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümde Gelinim Mutfakta'ya Emel Babur dahil edildi. Aslen Tokatlı olan Emel'in 2,5 aylık evli olduğu öğrenildi.

Gelinim Mutfakta Tuğçe kimdir? Emel'in kaynanası Tuğçe Hanım da aslen Tokat Niksarlı olduğunu dile getirdi. Yarışmaya kendisi katılmak istediğini söyleyen Tuğçe Hanım, gelininin elinin lezzetine güvendiğini sözlerine ekledi.

Gelinim Mutfakta 37. Haftanın Sonuçları: 30 Kasım Cuma günü ekrana gelen 37. haftanın final bölümünde açıklanan sonuçlara göre 63 puanla Hatice haftanın kazananı olup 5 altın bileziği koluna takarken 45 puan toplayan Elvan ise yarışmaya veda eden isim oldu.

ÖNCEKİ HABERLER
AÖL öğrenci girişi AÖL çıkmış sorular çözümlü örnek sorular
Kılıçdaroğlu konuştu Enflasyon değil otomobil fiyatları düştü
Ekrem İmamoğlu aslen nereli eşi Dilek İmamoğlu ve çocukları kimdir?
Caner Erkin ve Tolga Zengin ifade verdi
Fenerbahçe'den görme engelli avukata anons jesti
Jet Sosyete Şeyma Subaşı'na gönderme yaparak yeni sezonu açtı
Yorumlar