MEDYA

Geceye damga vuran sahne: Ya istiklal ya ölüm!

Vatanım Sensin'in merakla beklenen yeni bölümü nihayet yayınlandı. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in başrollerini paylaştığı dizi ikinci sezona oldukça heyacanlı bir başlangıç yaptı. 'Ya İstiklal Ya Ölüm' sahnesi geceye damga vurdu.

Yeni sezona fırtına gibi başlayan Vatanım Sensin sosyal medyada en fazla konuşulan konu oldu. Vatanım Sensin'de İngiliz elçilerin himaye teklifinin Mustafa Kemal tarafından reddedilmesinin ardından 'Ya İstiklal Ya Ölüm' sloganlarının atıldığı o sahne ise sosyal medyayı salladı.

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in başrollerini paylaştığı dizi ikinci sezona oldukça heyacanlı bir başlangıç yaptı.

YA İSTİKAL YA ÖLÜM

23 Nisan 1920’de Ankara’da açılan Türkiye Büyük Millet Meclisi, Türk halkı için bir başlangıç olur. Düşman ordulara karşı atılan bu adımlar herkes için bir umut olurken, mücadele daha büyük bir hale gelir. Kurtuluş Savaşı, her zamankinden daha çetin geçecek ve Türk halkının parolası ”Ya İstiklal Ya Ölüm” olacak!

------------------------------------------------------------------------------

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanıdığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar