YAZARLAR

Gazeteoku'nun birinciliği tescillendi!

Gazeteoku'nun birinciliği tescillendi!

İnternet Haber Yayın Grubu'nun önemli siteleri arasındayer alan Gazeteoku'nun başarısı geçen hafta bir ödülletaçlandırıldı.

Bildiğiniz gibi Gazeteoku son dakika ve yerel haberler,gazeteler, köşe yazarları, Türkiye'de ve dünyada olup biten herşeyi anında okuyabileceğiniz bir haber sitesi.

Gazeteoku'da prestijli duruşunun yanında adeta yokyok.

Sadece gazeteler, köşe yazarları ve yerel haberlerle sınırlıdeğil içeriği.

Türkiye'nin en çok tıklanan haber sitelerinin yanında, farklısektörlerden yayın yapan bir çok internet sitesine de ulaşabilmeimkanı sunuyor.

İstanbul Vergi Dairesi yaklaşık 10 bin çalışanıtarafından cevaplanan bir anket yaptı. Ankette Türkiye'de ekonomi,finans, iş ve medya dünyasının en başarılı isimleriniseçti.

İşte 10 bin maliyeci arasında yapılan bu ankette en çok tıklananhaber sitesi olarak Gazeteoku birinciliğe layıkgörüldü.

Site adına ödülü İnternethaber Yayıncılık A.Ş. Yönetim KuruluBaşkanı Hadi Özışık aldı.

Bu güzel haberin ardından İnternet Haber Yayın Grubununbaşlattığı yeni bir çalışmadan bahsetmek istiyorum sizlere.

SEÇİMLERE DOĞRU İŞTE FIRSAT!

Malum 12 Haziran'da yapılacak seçimlere kısa bir zaman kaldı.

Milletvekili aday adayı olmayı düşünen bir çok isim kamuoyundaortaya çıkmaya başladı bile. İşte bu süreçte İnternethaber YayınGrubu milletvekili adayları için kaçırılmayacak bir fırsatsunuyor.

İnternet Haber Yayın Grubu bünyesinde yer alan İnternetReklam Ajansının milletvekili aday adayları için sıradışı tanıtımve reklam çalışmaları var.

Oldukça çetin geçeceği her halinden belli bu yarışı bir adım öndebitirmek isteyen, farklı bir tanıtım çalışmasıyla hedef kitlesineen doğru şekilde ulaşmak isteyen aday adaylarını bekleyen bu fırsatiçin yapılacak şey çok basit.

0212 347 56 56 numaralı telefondan ya da reklam@ mailadresinden İnternetreklam'a ulaşın.

REKLAMLAR ARTIK İNTERNETREKLAM'DA!

Sizlerin sürekli şikayetçi olduğu, benim de sürekli gündemegetirdiğim reklamlarla ilgili iyi bir haber vermek istiyorumsizlere.


Biliyorsunuz en son bu reklam kirliliği için Hadi Özışık'ın yenibir ekiple çalışacağından ve reklamlarla ilgili şikayetlerinyeniden masaya yatırılacağından bahsetmiştim sizlere.

İşte şimdi o ekip; İnternetReklam ajansı bünyesindeçalışmaya son sürat başladı.

Başında Kader Uygun ve Nuray Çağlar gibi tecrübeliisimlerin bulunduğu ekip bir yandan İnternet Haber Yayın Grubuadına reklam çalışmaları yaparken, bir yandan da okurlar için gözyoran reklamlardan arınmış İnternethaber görmemizisağlayacaklar.

Biliyorsunuz sevgili okurlar bu konuda verilmiş sözlervardı. Biz de bu sözlerin takipçisi olacağız. Tabiki hepberaber.

Onun için siteyle ilgili, reklamlarla ilgili şikayetlerinizi,görüşlerinizi paylaşmaya devam...
Yorumlar