Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamasına katılmayan üç isim

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamasına katılmayan üç isim

2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu'nu şampiyon olarak noktalayan Galatasaray, kupasını alırken kutlamalara üç ismin katılmaması dikkatlerden kaçmadı.

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamasına katılmayan üç isim - Sayfa 1

Türk Telekom Stadyumu'nda saat 19.05'te başlayan şölende taraftarlar ile birlikte şampiyonluğu kutlayan Galatasaray camiası, büyük sevinç yaşadı.

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamasına katılmayan üç isim - Sayfa 2

İlk olarak Galatasaray'ın alt yaş gruplarında şampiyon olan sporcular taraftarların huzuruna çıkarken, sonrasında sanatçıların verdiği mini konserler ve görsel şovlar eşliğinde taraftarlar büyük coşku yaşadı.

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamasına katılmayan üç isim - Sayfa 3

Kutlama töreni, Florya'da görev yapan isimlerin çağrılmasıyla başladı. Bu isimlerin tamamlanmasının ardından oyuncular tek tek anons edildi. Sonrasında sahneye teknik heyet ve teknik direktör Fatih Terim çıkarken, son olarak da Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, ikinci başkan Abdurrahim Albayrak ve başkan yardımcısı Yusuf Günay sahneye geldi. Taraftarlar, önce başkan Cengiz'i, sonrasında ise teknik direktör Fatih Terim'i tribünlere çağırdı.

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamasına katılmayan üç isim - Sayfa 4

Mustafa Cengiz, sahneye çıktıktan sonra yaptığı açıklamada, taraftarların huzurunda teknik direktör Fatih Terim ile 5 yıllık sözleşme imzalayacaklarını açıkladı ve kupa takdimi öncesi kısa bir imza töreni gerçekleştirildi.