BIST 5.096
DOLAR 18,81
EURO 20,40
ALTIN 1.161,49
HABER /  SPOR

Futbolda günün sonuçları

Futbolda heyecan kasırgası oynanan maçlarla sürdü... Günün alınan toplu sonuçları şöyle oluştu;

Abone ol Turkcell Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig Yükselme, 1. ve 2. Klasman Grupları ile TFF 3. Lig'e haftanın maçlarıyla devam edildi.

Alınan sonuçlar şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-Kayserispor.............................( 1 - 1 )
Çaykur Rizespor-Beaşiktaş.........................................( 1 - 2 )

TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU

Kardemir Karabükspor-Mersin İdmanyurdu....................( 4 - 0 )
Gaziosmanpaşa-Dardanelspor........................................( 1 - 0 )
Tarsus İdmanyurdu-Erzurumspor.....................................( 1 - 2 )
Adanaspor-Etimesgut Şekerspor.....................................( 1 - 2 )
Pendikspor-Adana Demirspor........................................( 0 - 2 )

TFF 2. LİG 1. KLASMAN GRUBU

Zeytinburnuspor-Sarıyer...........................................( 2 - 1 )
Eyüpspor-Gebzespor................................................( 3 - 1 )
Güngören Belediyespor-İnegölspor..............................( 3 - 0 ) Bozüyükspor-Fatih Karagümrük......................................( 1 - 0 )

2. KLASMAN GRUBU

Alanyaspor-Marmaris Belediyespor..................................( 2 - 1 )
Fethiyespor-Turgutluspor..........................................( 1 - 1 )
Uşakspor-Afyonkarahisarspor.......................................( 3 - 5 )
Bucaspor-İzmirspor................................................( 2 - 1 )

TFF 3. LİG 1. GRUP

Malatya Belediyespor-Şırnakspor...................................( 1 - 1 )
Batman Petrolspor-Aksarayspor.....................................( tatil edildi )
Cizrespor-Antakyaspor.............................................( 1 - 3 )
Nusaybin Demirspor-Belediye Vanspor...............................( 3 - 2 )
Bingöl Belediyespor-Siirtspor.....................................( 1 - 0 )
Karsspor-Kilis Belediyespor.......................................( 1 - 0 )
Mezitlispor-Batman Belediyespor...................................( 1 - 3 )

2. GRUP

Çorumspor-Ankara Demirspor........................................( 3 - 1 )
Tokatspor-Ünyespor................................................( 1 - 0 )
Kastamonuspor-Ofspor..............................................( 2 - 0 )
Gümüşhanespor-Gazi Belediyespor...................................( 1 - 1 )
Bulancakspor-Demirçelik Divriğispor...............................( 1 - 0 )
Ankara Tarım Kredispor-Artvin Hopaspor............................( 0 - 0 )
Sürmenespor-Keçiörengücü..........................................( 0 - 0 )

3. GRUP

Aydınspor-Konya Şekerspor.........................................( 1 - 0 )
Muğlaspor-Yeni Burdur Gençlikspor.................................( 4 - 2 )
Akhisar Belediyespor-Balıkesirspor................................( 0 - 0 )
Torbalıspor-Aliağa Belediyespor...................................( 0 - 0 )
Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor-OYAK Renault...................( 1 - 1 )
Yeni Ereğlispor-Nazilli Belediyespor..............................( 1 - 2 )
Nilüfer Belediyespor-Kütahyaspor..................................( 1 - 2 )
Denizli Belediyespor-Ispartaspor..................................( 2 - 0 )

4. GRUP

Lüleburgazspor-Beykoz 1908........................................( 3 - 2 )
Zonguldakspor-Orhangazi Gençlerbirliği............................( 1 - 0 )
Mustafakemalpaşaspor-Körfez Belediyespor......................( 2 - 1 )
Yıldırım Bosnaspor-Beylerbeyi.....................................( 3 - 1 )
Küçükcekmecespor-Gölcükspor.......................................( 3 - 1 )
Bursa Merinosspor-Yalovaspor......................................( 0 - 0 )
Orhangazispor-Darıca Gençlerbirliği...............................( 3 - 2 )
Anadolu Üsküdar 1908-Bilecikspor..................................( 2 - 1 )