BIST 1.212
DOLAR 7,81
EURO 9,26
ALTIN 482,30

Frikik vermemek için akla karayı seçti!

Futbolcu Gökhan Çıra'yla yaşadığı ilişkiyi bitiren Selin Ciğerci, yakın dostu Kerimcan Durmaz'ın konserinde giydiği mini elbise yüzünden zaman zaman zor anlar yaşadı.

Futbolcu Gökhan Çıra'yla yaşadığı ilişkiyi bitiren Selin Ciğerci, yakın dostu Kerimcan Durmaz'ın konserinde ortaya çıktı. Evlilik hayalleri kuran ancak futbolcu sevgilisinin ihanetine uğradığı gerekçesiyle Gökhan Çıra'dan ayrılan Selin Ciğerci, bu kez özel hayatıyla değil kıyafetiyle gündemde. Cinsiyet değiştiren ve sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, Kerimcan Durmaz'ın Bostancı'da verdiği ilk konserde yerini aldı. Siyah mini kıyafeti ve çizmeleriyle dikkatleri üzerine çeken Selin Ciğerci, otururken frikik vermemek için şekilden şekile girdi.

Kerimcan Durmaz'ın yakın dostlarıyla birlikte ön sıralardaki yerini alan Selin Ciğerci, siyah mini kıyafetiyle bütün ilgiyi üzerine topladı. Basın mensuplarının biten ilişkisiyle alakalı sorulara cevap vermemek için kendisine uzatılan mikrofonları geri çeviren Selin Ciğerci'nin keyfine diyecek yoktu.

Selin Ciğerci, yerin aldıktan sonra mini kıyafetinin azizliğine uğramamak için çok çaba sarf etti. Bir ara bacak bacak üstüne atan güzel isim, frikik vermememek için şekilden şekile girdi.

İşte Selin Ciğerci'nin diğer kareleri..