FOX'un yeni dizisinde ortalığı karıştıran sperm Vurgun'u

İddialı yapımları ile dikkatleri üzerine çeken ve en çok izlenen kanallardan biri olan FOX TV'nin yeni dizisi Vurgun olaylı başladı. 10 yıl komada kaldıktan sonra uyanan adamın hayatını anlatan dizideki bir sahne akılları karıştırdı.

FOX'un yeni dizisinde ortalığı karıştıran sperm Vurgun'u - Sayfa 1

FOX TV'nin kadrosunda birbirinden değerli ve başarılı oyuncuları bşr araya getirdiği yeni dizisi Vurgun iddialı başladı. Daha ilk bölümünden en çok konuşulanlar arasına giren dizi 10 yıl komada kalan Kemal'in 10 yılın ardından uyanmasını anlatıyor. 

113
FOX'un yeni dizisinde ortalığı karıştıran sperm Vurgun'u - Sayfa 2

Henüz 2 bölümü yayınlanan ve başrollerinde Erkan Petekkaya, Deniz Çakır, Emre Kınay ve Begüm Birgören gibi başarılı oyuncular var. İlk bölümü ile konuşulan diziye ise komadayken Kemal'den alınan spermler damga vurdu. 

213
FOX'un yeni dizisinde ortalığı karıştıran sperm Vurgun'u - Sayfa 3

Dizinin başrolu Kemal geçirdiği bir kaza sonucu komada yatmaktadır. 10 yıl boyunca komada kalan Kemal'in karısı Reyhan'ın ilk çocukları Kerem'in yaşaması için ilik nakli yapması gerekmektedir. Bunun içinde Kerem'in kardeşi olması şarttır. 

313
FOX'un yeni dizisinde ortalığı karıştıran sperm Vurgun'u - Sayfa 4

Kemal'in en yakın arkadaşı olan Vedat ise daha ilk günden Reyhan'ı gözüne kestirmiş ve ona karşı ilgi duymaya başlamıştır. Komada yatan Kemal ise yakın arkadaşı ile karısı arasındaki anlaşmadan bir haberdir. 

413