Flaş itiraf! Yeni sezonda 'O Ses Türkiye'de olacak mı?

O Ses Türkiye programının jüri üyelerinden Gökhan Özoğuz'un yarışmadan ayrılacağı ve müziğe ağırlık vereceği iddia edilmişti. Athena grubunun solisti Gökhan, konuyla alakalı konuştu.

Flaş itiraf! Yeni sezonda 'O Ses Türkiye'de olacak mı? - Sayfa 1

O Ses Türkiye programının jüri üyelerinden Gökhan Özoğuz'un yarışmadan ayrılacağı ve müziğe ağırlık vereceği iddia edilmişti. Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, önceki gün Zorlu Center’daydı. Sabah saatlerinde geldiği alışveriş merkezinde arkadaşlarıyla buluşan müzisyen, “Toplantı yapacağız. Albüm hazırlığındayız, onu konuşacağız” ifadelerini kullandı. Özoğuz, yeni sezonda yine “O Ses Türkiye” jürisinde yer alıp almayacağı sorusuna ise “Henüz net bir şey söyleyemem” diye yanıt verdi.

Flaş itiraf! Yeni sezonda 'O Ses Türkiye'de olacak mı? - Sayfa 2

GÖKHAN YANLIŞ ANLAŞILMIŞTI: Şubat ayında yaptığı açıklamada yanlış anlaşıldığını ifade eden Gökhan, “Yarışma yüzünden müzikten uzak kaldım, bundan sonra müziğe ağırlık vereceğim” sözlerine açıklık getirdi: “Söylediklerim yanlış anlaşılmış. Yarışma yeni bitti, artık müzik yapmak için vaktim var demek istemiştim.” şeklinde konuşmuştu.

Flaş itiraf! Yeni sezonda 'O Ses Türkiye'de olacak mı? - Sayfa 3

ACUN NE DEMİŞTİ? ‘O Ses Türkiye’ jürisi Gökhan Özoğuz’un önümüzdeki sezon programda yer almayacağını açıklamasıyla ilgili soruları yanıtlayan Ilıcalı, “Gökhan’ın sözleri yanlış anlaşıldı. Verilmiş bir karar yok, ne olacağına yazın bakacağız” dedi.

Flaş itiraf! Yeni sezonda 'O Ses Türkiye'de olacak mı? - Sayfa 4

2014 yılında O Ses Türkiye jürisine dahil olan Gökhan Özoğuz, aynı yıl yarışmacısı Hasan Doğru ile birinciliği göğüsledi.