Flaş gelişme! Demet Akalın'ın villasına haciz geldi memurlar içerde...

Flaş gelişme! Demet Akalın'ın villasına haciz geldi memurlar içerde...

Demet Akalan'ın Beykoz'daki süper lüks villasına haciz geldi... Haciz memurları şu anda villada haciz işlemi yapıyor...

Flaş gelişme! Demet Akalın'ın villasına haciz geldi memurlar içerde... - Sayfa 1

DEMET Akalan'ın Beykoz'daki süper lüks villasına eşi Okan Kurt'un borçları nedeniyle haciz geldi. 2. Sayfa'nın haberine göre, Demet Akalın’ın Beykoz’daki villasında şu saatlerde haciz işlemi yapılıyor... Eşi Okan Kurt’un sahibi olduğu şirketin bankalara 100 milyon liranın üzerinde borcu olduğu iddia edilmişti.

Flaş gelişme! Demet Akalın'ın villasına haciz geldi memurlar içerde... - Sayfa 2

Demet Akalın'ın aldığı gün "Hayat et... İyi günlerde mutlu günlerde yaşamak nasip etsin aşkım" notu ve eşiyle birlikte fotoğrafıyla tüm Türkiye'ye duyurduğu villayı haciz memurları bastı.

Flaş gelişme! Demet Akalın'ın villasına haciz geldi memurlar içerde... - Sayfa 3

KLİMA VE TABLOLARA DA HACİZ... Fiili haciz için, şirketin avukatları ve haciz memurları Akalın ve Kurt’un yaşadıkları villaya dün sabah gitti. Alınan haciz kararı gereği, villada bulunan bir dizi eşya haczedildi. Aralarında televizyon, bilgisayar, klima ve tabloların olduğu eşyalar, kamyona yüklenerek götürüldü. Villadaki haciz işlemi 3 saate yakın sürdü.

Flaş gelişme! Demet Akalın'ın villasına haciz geldi memurlar içerde... - Sayfa 4

MAL KAÇIRMA İDDİASI Alacaklı şirketin avukatı Mustafa Büyükbaş, borçluların mal kaçırdığı iddiasında bulunurken, "Çok sayıda TIR ve çok değerli konumdaki Hadımköy'deki gayrimenkulün, yakınlarının üzerine kaydedildiğini tespit ettik. Bu tespit sonrası, mahkeme kararı ile bu varlıkların üzerine de haciz konuldu" dedi.