BIST 4.951
DOLAR 20,68
EURO 22,22
ALTIN 1.300,41
HABER /  POLİTİKA

Fırlatmaya son 10 saniye! İnce ile selfie Twitter'da gündem oldu

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile selfie çektiren vatandaşı korumalar sahneden aşağı attı. İnce o vatandaşı arayıp özür diledi. İşte o selfie sosyal medyada bir kullanıcı tarafından 'Fırlatmaya son 10 saniye' diye paylaşıldı ve gündem oldu.

Abone ol

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, seçim çalışmaları kapsamında dün İzmir'e geldi. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Ahmet Taner Kışlalı Parkı'nın Çiğli'deki açılışında İsmail Kalkan isimli bir vatandaş İnce'yle selfie yapmak için sahneye çıktı. Kalkan, korumalara rağmen İnce'ye ulaştı. Hayranı olduğu cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'yle fotoğraf çektirdi.


Bunun üzerine Muharrem İnce, İsmail Kalkan'ı telefonla arayıp özür diledi. İnce, telefon görüşmesinde, "Sahneye çıkınca koruma arkadaşlar sana biraz sert davranmışlar. Benim yanımda çalışanların sorumluluğu da bana aittir. Ben özür diliyorum onların adına, yok sen özür dileme. Kusura bakma olur mu. Haydi bütün aileye selam söyle" dedi.

FIRLATMAYA SON 10 SANİYE
Ve o selfie ortaya çıktı. İsmail Kalkan ve Muharrem İnce'nin yan yana olduğu selfie sosyal medyada bir kullanıcı tarafından "Fırlatmaya son 10 saniye" diye paylaşıldı ve gündem oldu.