Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur mahkemeye başvurdu! İkinci eşi Taner Şafak ile boşanıyor

Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur mahkemeye başvurdu! İkinci eşi Taner Şafak ile boşanıyor

Usta sanatçı Ferdi Tayfur'un 7 yıl önce ABD'de Taner Şafak ile evlenen kızı Tuğçe Tayfur, bu evliliğinin de sonuna geldi. Çift, boşanmak için mahkemeye başvurdu.

Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur mahkemeye başvurdu! İkinci eşi Taner Şafak ile boşanıyor - Sayfa 1

Birlikte geçtiğimiz yaptıkları 'Bu Nasıl Sevda' düetiyle milyonlarca izlenmeye ulaşan Taner Şafak ve Tuğçe Tayfur ikilisinden üzen haber geldi. 3 yaşında bir de oğulları olan çift boşanmak için önceki gün İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurdu.

Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur mahkemeye başvurdu! İkinci eşi Taner Şafak ile boşanıyor - Sayfa 2

Tuğçe Tayfur, Tanner Hüsamettin Gates'ten (Taner Şafak) çocuk için aylık bin 500 dolar iştirak nafakası istedi. Anlaşmalı boşanma davası açan Taner Şafak ise, Tuğçe Tayfur Gates ile evliliklerinin çekilmez bir hal aldığını dava dilekçesinde anlattı.

Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur mahkemeye başvurdu! İkinci eşi Taner Şafak ile boşanıyor - Sayfa 3

Peki Taner Şafak kimdir?: Taner Şafak 2012 yılında Amerika’da Necla Nazır ve Ferdi Tayfur‘un kızı Tuğçe Tayfur ile yaptığı evlilik sayesinde tanınmıştır. Babası Türk asıllı, Amerika doğumlu Amerikan ordusunda subaydır. Aslen Niğdelidir.

Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur mahkemeye başvurdu! İkinci eşi Taner Şafak ile boşanıyor - Sayfa 4

Anne tarafından ise aslen Kosovalı olan Taner Şafak’ın asıl ismi ve soyismi ise Tanner Gates’tir. Tuğçe Tayfur ile New Jersey’de Bergen Üniversitesinde tanışmıştır.