Fenerbahçe'de deprem! 3 ismin bileti kesildi

Fenerbahçe'de kadro dışı kalan Aatif, Dirar'la yollarını ayırmaya hazırlanan Fenerbahçe'de Kameni'nin takımda kalma olasalığı daha yüksek. Taraftarın sevgilisi Valbuena'yla da yolların ayrılması bekleniyor.

Fenerbahçe'de deprem! 3 ismin bileti kesildi - Sayfa 1

Fenerbahçe’de devre arası transfer dönemiyle birlikte ciddi bir operasyon söz konusu olacak. Yönetim, kadroda düşünülmeyen bu üç yıldızı devre arasında gönderip yabancı kontenjanını rahatlatmak ve mali açıdan kulübe de ciddi katkı sağlamanın peşinde. İşte alınan radikal kararlar...

Fenerbahçe'de deprem! 3 ismin bileti kesildi - Sayfa 2

3 İSİM YOLCU: Milliyet'in haberine göre; Devre arası transfer döneminde şu an kadro dışı olan Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar’ın yanı sıra bekleneni veremeyen Mathieu Valbuena ile de yolların ayrılması planlanıyor. Özellikle Dirar ve Valbuena’nın maaşlarının çok yüksek olması dikkat çekiyor. 3 milyon euronun üzerinde yıllık maaşları olan bu futbolcuların ayrılması mali açıdan da kulübü rahatlatacak.

Fenerbahçe'de deprem! 3 ismin bileti kesildi - Sayfa 3

EN YAKIN DURAK ARAP YARIMADASI: Bu üç isim içinse en yakın durak, Arap Yarımadası olarak duruyor. Bu bölgedeki birçok kulüp bu üç ismi uzun süredir istiyordu. Ayrıca futbolcuların istedikleri maaşları da ödemeye hazırlar. Sarı­-lacivertlilerde kadro dışı kalan Aatif’a yurtdışı olduğu kadar yurt içinden de talipler bulunuyor. Bu üçlü arasından maaşı en düşük olan futbolcunun Aatif olması sebebiyle ayrılması en kolay isim Faslı futbolcu olarak gözüküyor.

Fenerbahçe'de deprem! 3 ismin bileti kesildi - Sayfa 4

DİRAR AYRILIĞA SICAK BAKIYOR: Fenerbahçe’de kadro dışı isimlerden Nabil Dirar ayrılığa sıcak bakıyor. Ayrılmaması durumunda futboldan daha da uzak kalacak Faslı kanat oyuncusu, milli takımdaki yerini de kaybedecek. Ayrıca Fransız kulüpleri de Dirar’ın durumunu yakından takip ediyor.