Fatih Altaylı Altan Erkekli'ye laf sokan Talat Bulut'u Yasak Elma'dan vurdu

Fatih Altaylı Altan Erkekli'ye laf sokan Talat Bulut'u Yasak Elma'dan vurdu

Fox TV'deki Yasak Elma dizisinde kostüm asistanını taciz ettiği iddiasıyla gündeme gelen Talat Bulut, borçlarından dert yanan Altan Erkekli hakkında manidar bir paylaşım yapınca Habertürk yazarı Fatih Altaylı çileden çıktı.

Fatih Altaylı Altan Erkekli'ye laf sokan Talat Bulut'u Yasak Elma'dan vurdu - Sayfa 1

Yasak Elma dizisindeki taciz iddialarıyla gündeme gelen Talat Bulut, borçlarından dert yanan Altan Erkekli'ye, "Ah canım Altan Erkekli kıyamam sana. Bu yüzden sen akbil kullanıyorsun. Her filmde oynamana rağmen 1.000.000 $ evin borcunu ödemek de çok zor" deyince Habertürk Yazarı Fatih Altaylı çileden çıktı. Altaylı, 21 Kasım 2018 tarihli 'Ruh sağlığı' başlıklı yazısında şunları dile getirdi;

Fatih Altaylı Altan Erkekli'ye laf sokan Talat Bulut'u Yasak Elma'dan vurdu - Sayfa 2

"Tiyatro sanatçısı Altan Erkekli, geçim sıkıntısından dem vurdu geçenlerde. Bu yaşından hâlâ ev kredisi taksidi ödemekten yakındı. Olayla hiçbir alakası olmayan, yakınmada adı dahi geçmeyen birisi, Talat Bulut kendini ortaya attı ve Altan Erkekli’ye durduk yerde laf sokuşturdu. Anlaşılan taciz iddiaları Talat Bulut’un ruh sağlığına pek iyi gelmemiş."

Fatih Altaylı Altan Erkekli'ye laf sokan Talat Bulut'u Yasak Elma'dan vurdu - Sayfa 3

NE OLMUŞTU? Hürriyetten Cengiz Semercioğlu'na konuşan usta oyuncu Altan Erkekli "Şu borcum bitsin artık. 63 yaşımda, her gece onları düşünmekten bıktım." demişti.

Fatih Altaylı Altan Erkekli'ye laf sokan Talat Bulut'u Yasak Elma'dan vurdu - Sayfa 4

Kendisi gibi oyunculuğu seçen oğlu Ege Erkekli'nin de borç batağı içinde olduğunu belirten Erkekli, her gece borçlarını düşünmekten uyuyamaz hale geldiğini söylemişti.