BIST 8.242
DOLAR 27,34
EURO 28,90
ALTIN 1.671,17
GÜNCEL

Faciadan kıl payı dönüldü! Kamyonun dorsesi elektrik teline takıldı

Kum dolu iş makinesinin yükünü boşaltan operatör, elektrik tellerini hesaba katmayınca facianın eşiğinden dönüldü. Yaşanan korku dolu anlar kameraya böyle yansıdı.

Toprak dolu iş makinesinin yükünü boşaltan operatör, elektrik tellerini hesaba katmayınca olanlar oldu! İş makinesinin dorsesindeki topraklar boşaltılırken dorse elektrik tellerine değince yaşanan korku dolu anlar kameraya böyle yansıdı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler