BIST 1.569
DOLAR 7,41
EURO 8,97
ALTIN 445,85

Evine gelen tamirciye tecavüz etti tehditler savurdu

ABD'de yaşayan 47 yaşındaki Mildred Newsome isimli bir kadın evine gelen tamirciye tecavüz etti. 47 yaşındaki Mildred Newsome ayrıca tecavüz ettiği 30'lu yaşlardaki adamı "Eğer polise ötersen, hikâyeyi tersinden anlatırım" sözleriyle tehdit etmiş.

Eve gelen tamirciye tecavüz ettikten sonra, bir de tehditte bulunan kadın, ABD kamuoyunda gündem oldu. 20 Nisan günü ABD'nin Kuzey Karolina Eyaleti'ndeki Fayetteville bölgesi, duymaya alışmadığımız bir olaya sahne oldu. 47 yaşındaki Mildred Newsome, evine gelen tamirciye tecavüz etti. Mağdurun elini göğsüne koyan kadın, bütün itirazlarına rağmen adama zorla oral seks yaptı.

TECAVÜZ ETTİĞİ ADAMI TEHDİT ETMİŞ: Fayetteville Polisi'nden Shawn Strepay, Newsome'nin 30'lu yaşlardaki adamı tehdit ettiğini de belirtti. Kadının "Eğer polise ötersen, hikâyeyi tersinden anlatırım" dediğini basına anlattı. Evden güç bela çıkan adam, daha sonra polise gitti.

MAHKEMEYE ÇIKACAK: Cumartesi günü yakalanan Newsome, kefaletle serbest bırakıldı. İkinci dereceden cinsel suç ve cinsel saldırıyla suçlanan kadın, mahkemeye çıkacak.