Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz için şok karar apar topar geldi!

ATV'de sular durulmuyor. O dizi bitti, bu dizi bitecek derken, ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden birinin akıbeti oldukça muallaktaydı. Final yapmasına ise kesin gözüyle bakılıyordu. ATV sonunda o dizisi için nihai kararı verdi. İddia ise yine Adolftay'a ait.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz için şok karar apar topar geldi! - Sayfa 1

ATV ekranları da diğerleri gibi hayli çalkantılı. Sezın başından bu yana yeni başlasın veya eski olsun, birçok dizisinin biletini kesen ATV'nin birazdan konusu geçecek olan dizisinin akıbeti askıdaydı. Ancak bitmesine kesin gözüyle bakılıyordu. O dizi hakkında nihai karar verildi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz için şok karar apar topar geldi! - Sayfa 2

HAYATI MUALLAKTA; Burcu Biricik, Buğra Gülsoy, Musa Uzunlar, Ceyda Düvenci’nin rol aldıkları 8. Gün dizisi pazartesi akşamı final yaptı. İddialı başlayan ve hikayesiyle dikkat çeken dizide konuyu tam işleyememiş olması, gününün yanlış olması, kanalın yanlış olması gibi pek çok eleştiri aldı dizi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz için şok karar apar topar geldi! - Sayfa 3

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ İÇİN NİHAİ KARAR GELDİ: 3 sezondur ATV ekranlarında reyting yarışına ortak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın, yapım şirketinin yaşadığı sorunlar nedeni başta olmak üzere, bu sezon sonunda final yapacağı iddia edildi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz için şok karar apar topar geldi! - Sayfa 4

İddialara göre ATV Ekranlarında 8 Eylül 2015 Gününden itibaren her Salı yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 4. Sezonu ile ATV ekranlarında olmaya devam edecek.. Fark Film ile bir sezon daha anlaşmaya varılmış...