Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 125. bölüm Ünal Kaplan döve döve öldürdü

ATV ekranlarında yayımlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölümü izleyenleri sarstı. 125. bölüm final sahnesine sopayla adam öldüren Ünal Kaplan damgasını vurdu.

ATV ekranlarında yayımlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölümü nefesleri kesti. Dizide Tarık Ünlüoğlu'nun hayat verdiği Ünal Kaplan, yeniden ön plana çıkt. İlyas'ı cezaevinden kurtaran Ünal Kaplan, Façalılar'ı da masaya oturtarak Çakırbeyliler ile zorunlu bir ortaklık yapmalarını sağlamıştı. Son bölümde ise Façalılara verdiği göz dağı izleyenleri dehşete düşürdü.

EDHO finalinde ise, Façalılar'ın hırsızlık işlerini bırakmadığını ve kendi adlarına başkalarına devrettiğini Hızır ortaya çıkardı.

ÜNAL'DAN FAÇALILAR'A GÖZDAĞI!
Hızır, Façalılar'ın işlerini yapan Nedim'i yakalayarak toplantıya getirdi. Ünal ise kendisine hem rest çeken hem de yalan söyleyen Haşmet ve Behzat'a çok sert bir uyarıda bulundu. 

Ünal, Haşmet'in adamı Nedim'i sopayla vura vura öldürdü. Ünal'ın 'Bundan sonra bir daha yanlış yaparsanız bunun yerinde kardeşin Behzat olur' sözleri dikkat çekti.