Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 125. bölüm Ünal Kaplan döve döve öldürdü

ATV ekranlarında yayımlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölümü izleyenleri sarstı. 125. bölüm final sahnesine sopayla adam öldüren Ünal Kaplan damgasını vurdu.

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 125. bölüm Ünal Kaplan döve döve öldürdü - Sayfa 1

ATV ekranlarında yayımlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölümü nefesleri kesti. Dizide Tarık Ünlüoğlu'nun hayat verdiği Ünal Kaplan, yeniden ön plana çıkt. İlyas'ı cezaevinden kurtaran Ünal Kaplan, Façalılar'ı da masaya oturtarak Çakırbeyliler ile zorunlu bir ortaklık yapmalarını sağlamıştı. Son bölümde ise Façalılara verdiği göz dağı izleyenleri dehşete düşürdü.

110
Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 125. bölüm Ünal Kaplan döve döve öldürdü - Sayfa 2

EDHO finalinde ise, Façalılar'ın hırsızlık işlerini bırakmadığını ve kendi adlarına başkalarına devrettiğini Hızır ortaya çıkardı.

210
Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 125. bölüm Ünal Kaplan döve döve öldürdü - Sayfa 3

ÜNAL'DAN FAÇALILAR'A GÖZDAĞI!
Hızır, Façalılar'ın işlerini yapan Nedim'i yakalayarak toplantıya getirdi. Ünal ise kendisine hem rest çeken hem de yalan söyleyen Haşmet ve Behzat'a çok sert bir uyarıda bulundu. 

310
Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 125. bölüm Ünal Kaplan döve döve öldürdü - Sayfa 4

Ünal, Haşmet'in adamı Nedim'i sopayla vura vura öldürdü. Ünal'ın 'Bundan sonra bir daha yanlış yaparsanız bunun yerinde kardeşin Behzat olur' sözleri dikkat çekti.

410