YAZARLAR

Eskişehir'den Belçika'ya Uzanan Doğa'nın Umuda Yolculuğu

Sizlerle” Umudun Yolcuğu, Merhaba, ben doğa” diyerek on üç yıldır inançla, umutla, sabırla, özveriyle, emekle, sevgiyle süren onurlu bir mücadeleyi paylaşmıştım.

Merhabalar,

Sizlerle” Umudun Yolcuğu, Merhaba, ben doğa” diyerek on üçyıldır inançla, umutla, sabırla, özveriyle, emekle, sevgiyle sürenonurlu bir mücadeleyi paylaşmıştım. .

                          

Hangi anne baba evladı için gerektiğinde canını feda etmez kidemiştim ve Fatma Doğa Bingül Serebral Palsi tedavisi görüyor ve 13yaşında Eskişehir den Belçika’ya, tekerlekli sandalyeden ayağakalkarak Türkiye’ye döneceği günler için ailece inanılmaz birmücadele takdire şayan bir var oluş sergiliyorlar. Tek gayeleriFatma Doğa Bingül’ün sağlığına kavuşması.

   

Annesi; aldığımız her nefesin, attığımız her adımın veyaşamımızın kıymetini bilelim derken baba Bülent Bingül ise bizimmücadelemiz, Türkiye’de yaşayan tüm engelli insanlara bir umut içinel birliği ile üstesinden gelinebileceğini göstermek. Bizleri buyolda yalnız bırakmayan yüreği geniş, duyarlı herkese sonsuzteşekkür ederiz. Saygılarımızı sunuyoruz diyerek duygularını ifadeediyor.

  

Eskişehir Fatma Doğa Bingül için Kenetlendi

Eskişehir de büyük küçük herkes Fatma Doğa’nın umudayolculuğunda ortak oldu can oldu, yoldaş oldu, düzenlenen yardımkonseri amacına ulaştı, Eskişehir Doğa’sına sahip çıktı, bu anlamlıyolculukta emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler…

                                 

Umuda yolculuğumuz büyük bir kararlılıkla sürüyor,sizlerde katılmak isterseniz mutlaka bekleriz.

  

TC. VAKIFAR BANKASI

HESAP ADI: BÜLENT BİNGÜL

HESAP NUMARASI: TR390001500158007300967110 ( TL)

HESAP RUMUZ: FATMA DOĞA BİNGÜL YARDIMHESABI

Sağlıcakla kalın.

Yorumlar