BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55

Eski nişanlı Eda Erol, Alişan hakkında ilk kez konuştu

‘Sunucu Esra Erol’un kardeşi’ Eda Erol, Alişan ile nişanlandı, herkes onları konuştu. 2,5 ay süren bu ilişkinin ardından Eda Erol kendini oyunculuğa adadı. Eda Erol, eski nişanlısı Alişan'ın evliliğiyle ilgili ilk kez konuştu.

‘Sunucu Esra Erol’un kardeşi’ Eda Erol olarak tanıdık onu. Daha sonra Alişan ile nişanlandı, herkes onları konuştu. 2,5 ay süren bu ilişkinin ardından Eda Erol kendini oyunculuğa adadı. Daha önce Alişan'la nişanlanan ancak evlilikle noktalanmayan birliktelik hakkında ilk kez konuşan Eda Erol, merak edilenleri Posta'dan Suna Akyıldız'a anlattı...

''ÖĞRETMENLİĞİ BIRAKMAK ZORUNDA KALDIM'': ''Afyon Kocatepe Konservatuarı’nda yaylı çalgılar bölümünde okudum.'' diyen Erol, ''Yan çalgı aletim piyanoydu. 2011’de İstanbul’a geldim. İki yıl bir özel okulda çalıştım. Özel derslere devam ettim. Ama geçen sene oyunculuğa başlayınca öğretmenliği bırakmak zorunda kaldım. Oyunculuk hep vardı içimde. Afyon’da imkanlar kısıtlı olduğu için İstanbul’a gelir gelmez, Sadri Alışık’ta oyunculuk derslerine başladım. 2012’de ‘Stajyer Mafya’ filminde oynadım. Ünlü bir ablam var ama hiçbir zaman arkasına sığınmadım, bir talepte bulunmadım.'' dedi.

Kendisini ifşa etmek istemediğinin altını çizen Erol, ''Yanımda hep menajerim Selçuk Kaya vardı. Sosyal medyada da insanlar yanlış anlamasın diye, ablamı fazla paylaşmam. Ben duygusal, hassas bir kızım. Her attığım adıma dikkat ederim. İnanmadığım hiçbir şeyi yapmam. Bu kadar başarılı bir ablanın kız kardeşi olmak zor.'' ifadelerini kullandı.

İşte Eda Erol'un açıklamalarının devamı; ''Tanınmadan önce kimseye Esra Erol’un kardeşi olduğumu söylemiyordum. Önce kendimi tanıtıyordum, zamanı geldiğinde karşı taraf öğreniyordu ve “Aaa, neden söylemedin” diyorlardı. Beni kafalarında şekillendirmeden önce beni tanısınlar istiyorum.