BIST 1.061
DOLAR 7,29
EURO 8,53
ALTIN 477,15

Eşini delik deşik etti! Kayınpederini arayıp 'Kızını öldürdüm' dedi

Demirören Haber Ajansı

ANTALYA'da, boşanmak isteyen 15 yıllık eşi Gülseren Yılmaz'ı (32) 14 yerinden bıçaklayarak öldüren Hilmi Yılmaz'ın (43) kayınpederini arayarak kızını öldürdüğünü söylediği ortaya çıktı. Adliyeye sevk edilen Yılmaz'ın gömleğinde kan lekeleri dikkat çekti.

Alanya'da yaşayan Gülseren Yılmaz, 2 çocuğunun babası Hilmi Yılmaz'dan boşanmaya karar vererek, babasının Kestel Mahallesi'ndeki müstakil evine taşındı. Hakkında uzaklaştırma kararı bulunan  Hilmi Yılmaz, dün saat 11.30 sıralarında eşi ile konuşmak için kayınpederinin evine gitti. 

Evde yalnız olan Gülseren Yılmaz, kapıyı açmadı. Koca da kapıdaki camı kırarak içeri girdi. Çift tartışırken, Hilmi Yılmaz zorla evin bahçesine çıkardığı Gülseren Yılmaz'ı vücudunun 14 yerinden bıçakladı.

Delik deşik etti kayınpederini arayıp...

Hilmi Yılmaz kaçarken, çığlık sesleri üzerine komşular jandarma ve sağlık ekiplerini aradı. Adrese gelen ambulansla ağır yaralı olarak Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Gülseren Yılmaz, kurtarılamadı.

Kayınpederini arayıp 'Kızını öldürdüm'

Olaydan bir süre sonra da Hilmi Yılmaz, jandarma karakoluna giderek, teslim oldu. Yılmaz'ın kayınpederini arayarak kızını öldürdüğünü ve karakola teslim olmaya gittiğini söylediği ortaya çıktı.