BIST 4.962
DOLAR 18,64
EURO 19,68
ALTIN 1.076,30
HABER /  MAGAZİN

Eşi Zuhal Topal'a iş arıyor! Yeni kanalı neresi olacak?

Zuhal Topal izdivaç programları sonrasında işsiz kaldı. Eşi Korhan Saygıner ve eski yapımcısı Zuhal Topal'a yeni kanal arıyor. İddiaya göre de FOX yönetimi ile görüşmeye başladılar.

Abone ol

Diğer izdivaç sunucuları format değiştirerek de olsa bir şekilde işlerini yapmaya devam ettiler. Zuhal Topal ise etmedi. Ancak şimdilerde onun da ekranlara geri döneceği konuşuluyor.

Milliyet'ten Ali Eyüboğlu Zuhal Topal'ın ekrana dönüp dönmeyeceğini yazdı. İşte o yazı:

"Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nun (RTÜK) evlilik programlarını yasaklamasından sonra işsiz kalan tek izdivaç sunucusu Zuhal Topal, yeniden ekrana dönüş planları yapıyor şu aralar...

Zuhal Topal adına kanallarla iş görüşmesini yapanlardan biri, Artı Film’in eski yöneticilerinden Kübra Uygun ve sunucunun müzisyen eşi Korhan Saygıner.

STAR'IN KAPILARI KAPANDI

Zuhal Topal, FOX ve Star TV’de sunduğu evlilik programının yapım şirketi Artı Film’le köprüleri attı. Taraflar mahkemelik şimdi. O nedenle Artı Film, Star TV’yle çalıştığı sürece Topal’ın bu kanala program yapması zor.

FOX İLE EŞİ GÖRÜŞTÜ

Zuhal Topal-Korhan Saygıner çiftinin FOX yönetimiyle arası iyi. Öğrendiğim kadarıyla Artı Film’den ayrılan Kübra Uygun ve Korhan Saygıner, FOX yönetimiyle birkaç görüşme yaptı.

Yapımcılığını Saygıner’in, koordinatörlüğünü Uygun’un üstleneceği, Zuhal Topal’ın ev kadınlarını yarıştıracağı yemek programına FOX yöneticileri sıcak bakmadı. Ancak Zuhal Topal-Korhan Saygıner çifti, kanal yönetiminin sıcak bakacağı yeni bir format bulursa, tarafların sonbaharda birlikte çalışması söz konusu."

Zuhal Topal'ın eşi Korhan Saygıner müzisyenliğinden çok evlilik programının perde arkasında yer alması ile gündeme geldi. Esra Erol ile Zuhal Topal arasındaki kavgada Korhan Saygıner'in ismi bolca geçmişti.